موبایلشیائومی

شارژر از بسته بندی شیائومی Mi 11 حذف خواهد شد

تصاویری از جعبه شیائومی Mi 11 به بیرون درز کرده که به شایعه حذف شارژر از جعبه این گوشی دامن می‌زند.

شایعات جدید حاکی از آن است که شیائومی پا جا پای اپل گذاشته و شارژر را از جعبه شیائومی Mi 11 حذف می‌کند. افشاگر معروف Digital Chat Station با انتشار عکس جعبه آیفون 12 و شیائومی Mi 11 در Weibo گفته است با توجه به سایز تقریبا هم اندازه این دو جعبه ممکن است شارژر از بسته بندی پرچمدار شیائومی حذف شود. البته ما شک داریم که این جعبه متعلق به شیائومی Mi 11 است یا خیر، زیرا پیشوند Mi روی این جعبه حک نشده و فقط نام XIAOMI 11 به چشم می‌خورد.

شارژر از بسته بندی شیائومی Mi 11 حذف خواهد شد

این افشاگر در پاسخ به یک کاربر در نظرات می‌گوید، در جعبه این گوشی شارژر وجود ندارد، اگر این موضوع درست باشد شیائومی به همراه غول هایی مانند سامسونگ برای حذف آداپتور شارژ از جعبه از اپل پیروی می‌کنند.

با این حال ما باید منتظر اخبار رسمی باشیم. در هر صورت، این روند کمی نگران کننده است زیرا فناوری شارژ گوشی های اندرویدی بسیار جلوتر از نمونه اپل است. و اگر گوشی سازان اندرویدی شروع به حذف آن از جعبه کنند، ممکن است افراد مجبور شوند مانند کاربران iOS جداگانه به آن‌ها پول پرداخت کنند. در گذشته، شرکت ها روند اپل را هرچند اندک در ابتدا تمسخر می کردند، اما حالا از این شرکت الگو برداری می‌کنند!

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا