شیائومیموبایل

تیزرهای رسمی Mi Mix منتشر شد، فناوری برتر دوربین زیر صفحه نمایش

مدیرعامل شیائومی تیزرهای پرچمدار بعدی این شرکت را منتشر کرده، این تیزر‌‌ها اشاره به فناوری UDC دوربین زیر صفحه نمایش، و بلوتوث پیشرفته UWB دارد.

شیائومی قرار است گوشی Mi Mix 4 را در تاریخ 19 مرداد معرفی کند. حالا نیز مدیرعامل شیائومی لی جون تیزرهای رسمی Mi Mix را در شبکه اجتماعی Weibo به اشتراک گذاشته است. اولین تیزر، تصویر دستگاه را در کنار تاریخ معرفی 10 آگوست نشان می‌دهد. این تیزر صفحه نمایش بدون بریدگی Mix 4 را تایید می کند که انتظار می‌رود دارای دوربین زیر نمایشگر (UDC) باشد.

تیزرهای رسمی Mi Mix

دومین تیزر رسمی اشاره به استفاده از پهنای باند فوق العاده (UWB) در می میکس 4 دارد. این تیزر با عنوان “فناوری جدید، درک جدید” نامگذاری شده است و میکس 4 را به سمت یک تلویزیون نشان می‌دهد. UWB نسخه پیشرفته تری از بلوتوث است که مکان یابی دقیق دستگاه‌های هوشمند را در سطح سانتی متر ارائه ممکن می‌کند.

This is the screen pixel photo of Xiaomi MIX4, is currently the best UDC display solution. pic.twitter.com/AinO6bJIFt

— Ice universe (@UniverseIce) August 5, 2021

در اخبار مرتبط، افشاگر چینی Icester Universe تصویری از چیزی که تصور می‌شود نمای نزدیک میکروسکوپی از صفحه نمایش Mi Mix 4 است را به اشتراک گذاشته. در این تصویر چیدمان پیکسل بین ناحیه UDC و بقیه صفحه را کاملاً شبیه به چینش مروارید نشان می‌دهد. این افاشاگر ادعا می‌کند که راه حل شیائومی برای دوربین زیر صفحه نمایش بهتر از گزینه‌های Oppo و ZTE است.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا