آنرسیستم عاملموبایلنرم افزارهواوی

نسخه پایدار هارمونی او اس 2.0 هم اکنون برای 65 دستگاه در دسترس قرار گرفت

حساب رسمی سیستم عامل هارمونی او اس رسما اعلام کرد که نسخه استیبل هارمونی او اس 2.0 برای دو سوم دستگاه‌های واجد شرایط در دسترس قرار گرفته است.

حساب رسمی هارمونی او اس به تازگی اعلام کرده است که هارمونی او اس 2.0 هم اکنون برای 65 دستگاه از مجموعه Huawei و Honor در دسترس است. این نسخه از این سیستم عامل به صورت پایدار لیست گسترده‌ای از تلفن‌ها و تبلت‌های موجود را در بر می‌گیرد، اما درحال حاضر فقط گوشی‌های سفارش چین می‌توانند این آپدیت را دریافت کنند.

هواوی قول داده بود که نرم افزار 100 دستگاه را از Android به Harmony OS 2.0 تغییر دهد، و حالا میبینیم که تقریباً دو سوم گوشی‌های ذکر شده توسط هواوی آماده دریافت استیبل سیستم عامل هواوی هستند. شایان ذکر است که این لیست شامل تلفن هایی مانند Honor 20 و Honor View 20 است که با GMS در بازارهای خارج از کشور چین به فروش می‌رسند.

لیست دستگاه‌های واجد شرایط دریافت نسخه پایدار هارمونی او اس 2.0

ما انتظار داریم لیست دستگاه های واجد شرایط در سه ماهه اول 2022 با تلفن های قدیمی از سری Mate 10 Mate 9 P20 و P10 گسترش یابد. امیدواریم تا آن زمان اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انتشار این سیستم عامل برای گوشی‌های عرضه شده در خارج از بازار چین منتشر شود


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا