موبایلشیائومی

رندر شیائومی Mi 11 پرو منتشر شد

رندر جدیدی که به تازگی از شیائومی Mi 11 پرو منتشر شده تفاوت زیاد چینش دوربین را نسبت Mi 11 نشان می‌دهد.

شیائومی Mi 11 در ماه دسامبر معرفی شد و تا این لحظه به فروش فوق‌العاده خوبی دست پیدا کرده است. اما ، با توجه به اطلاعات منتشر شده در Weibo شیائومی Mi 11 پرو نیز به زودی معرفی خواهد شد. رندری از شیائومی Mi 11 Pro  لو رفته که این گوشی را با رنگ های آبی و نقره ای به تصویر کشیده شده است.

رندر شیائومی Mi 11 پرورندر شیائومی Mi 11 پرو منتشر شد.

طراحی چینش دوربین در قاب پشتی این گوشی با آنچه در Mi 11 مشاهده کردیم کاملاً متفاوت است. شیائومی Mi 11 Pro دارای چهار دوربین است که یکی از آنها از نوع پریسکوپی است که عبارت بزرگنمایی “120x” در کنار آن حک شده تا به ما بگوید که شیائومی نمی‌خواهد این گوشی کمتر از Mi 10 Ultra بزرگنمایی دیجیتالی داشته باشد.

بقیه نوشته ها نشان می‌دهد که دوربین ultrawide دارای یک لنز 35 میلی متری با فاصله کانونی 12 میلی‌متر است، درحالیکه این عدد در دوربین پریسکوپی به 120 میلی‌متر می‌رسد. یکی از دوربین های دیگر احتمالاً دقیقاً همان سنسور 108 مگاپیکسلی Mi 11 است، در حالی که دوربین آخر می‌تواند یک لنز تله 2x یا 3x باشد.

ما هنوز تصویری از قسمت جلوی شیائومی Mi 11 پرو نداریم، اما شایعات حاکی از آن است که باید انتظار داشته باشیم دقیقاً همان طراحی Mi 11 در نسخه پرو بکار گرفته شود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا