موبایلشیائومی

پرچمداران آینده ردمی به فست شارژ 55 واتی مجهز خواهند شد

به تازگی فست شارژ 55 واتی شیائومی تاییدیه 3C دریافت کرده است که به گفته یکی از افشاگران شناخته شده در پرچمداران آینده ردمی به کار گرفته خواهد شد.

فست شارژ 55 واتی جدید شیائومی یک تاییدیه CCC (که البته با نام 3C هم شناخته می‌شود) دریافت کرده است. افشاگر Digital Chat Station ضمن انتشار اسناد این تاییدیه اعلام کرده است که شارژر فوق در پرچمداران آینده ردمی و بعضی از گوش‌های بالارده شیائومی استفاده خواهد شد. ناگفته نماند آداپتور مذکور دارای شماره مدل MDY-12-EQ است و از نرخ شارژ سریع 11 ولت در 5 آمپر پشتیبانی می‌کند.

پرچمداران آینده ردمی به فست شارژ 55 واتی مجهز خواهند شد

با وجود اینکه شیائومی طیف گسترده‌ای از آداپتور های مختلف با پشتیبانی از استاندارد های جدید و قدیمی را در اختیار دارد، هیچ گوشی‌ای از برند Redmi با شارژری با توان بالاتر از 33 وات مجهز نشده. در حال حاضر ردمی کی 30 اولترا میان همتایان داخلی این برند پیش تاز است.

پرچمداران آینده ردمی به فست شارژ 55 واتی مجهز خواهند شد

حتی شیائومی می ۱۰ پرو نیز درحالی با توان ۵۰ واتی شارژ می‌شود که این گوشی قادر به پشتیبانی از فست شارژ ۶۵ واتی است. حال خبر خوب این است که پرچمداران آینده ردمی یک مرحله دیگر به جلو حرکت کردند و در آینده نه چندان دور شاهد استفاده از فست شارژ 55 واتی در پرچمداران این شرکت خواهیم بود.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا