نرم افزارسیستم عاملویندوز

نسخه پیش‌ نمایش ویندوز 11 را نصب کنیم؟

همانطور که می‌دانید مایکروسافت نسخه پایدار و نهایی ویندوز 11 را در تاریخ 13 مهر منتشر می‌کند، اما 2 روز پیش این شرکت نسخه پیش‌نمایش ویندوز 11 را برای کانال‌های Dev و Beta منتشر کرده است. اما آیا واقعا نصب نسخه پیش‌نمایش ارزش دارد؟

ویندوز 11 از زمان معرفی به طور مداوم به روزرسانی‌های را برای Windows Insiders در کانال‌های Dev و Beta دریافت کرده است. اکنون نیز نسخه پیش‌ نمایش ویندوز 11 در کانال پیش نمایش منتشر شده است. این بدان معناست که می‌توانید نسخه‌ای از ویندوز 11 را دریافت کنید که نزدیک به چیزی است که در 13 مهر شاهد آن خواهیم بود.

نسخه پیش‌ نمایش ویندوز 11 را نصب کنیم؟

در هر حال، ما کمتر از دو هفته تا انتشار نهایی ویندوز 11 فاصله داریم. اگر این مدت طولانی را بدون نصب نسخه‌های بتا سپری کرده‌اید بهتر است منتظر نسخه نهایی باشید، زیرا مطمئنا برخی از اصلاحات و تغییرات جزئی را شاهد خواهیم بود که استفاده از ویندوز 11 را دلپذیرتر می‌کند.

البته، ممکن است اصلا نخواهید ویندوز 11 را نصب کنید، زیرا ویندوز 10 تا چهار سال دیگر پشتیبانی می‌شود، به هرحال تصمیم با شماست. بسیاری از ویژگی‌های جدید در ویندوز 11 وجود دارد که ارتقاء آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می‌کند. اما اگر تصمیم گرفتید نسخه پیش‌ نمایش ویندوز 11 را نصب کنید، اول باید برنامه PC Health را که به تازگی منتشر شده بارگیری و نصب کنید تا مطمئن شوید که رایانه شما با سیستم عامل جدید مایکروسافت سازگار است یا خیر.


منبع: howtogeek

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا