سیستم عاملمایکروسافتنرم افزارویندوز

تصاویری از محیط ویندوز 11 لو رفت

آنطور که از شواهد پیداست مایکروسافت به زودی ویندوز 11 را معرفی می‌کند و حالا تصاویری از سیستم عامل جدید مایکروسافت منتشر شده است.

 اگرچه هنوز چند روز دیگر به رویداد مایکروسافت زمان باقی مانده اما روز به روز جزئیات بیشتری از ویندوز 11 منتشر می‌شود. حالا نیز تصاویری منتشر شده که رابط کاربری این سیستم عامل را نشان می‌دهد.تصاویر منتشر شده متعلق به نسخه تقریبا نهایی از ویندوز 11 است که در سایت چینی Baidu منتشر شده است.

ویندوز 11 پرو

این تصاویر یک رابط کاربری تغییر یافته را نشان می‌دهند. از جمله آیکون‌های جدید، نوار وظیفه در مرکز، دکمه Start جدید و یک منوی Start کاملا تغییر یافته. به نظر می‌رسد این رابط کاربری هم به سیستم عامل Chrome و هم به ویندوز 10 ایکس شباهت دارد، مورد آخر لغو شده و در حال حاضر به ویندوز 11 تبدیل شده است. منابع تأیید می‌کنند که سیستم عاملی که در این عکس‌ها مشاهده می‌شود Windows 11 Pro است.

مایکروسافت پیش از آنکه اطلاعاتی فاش شود، سرنخ‌هایی مبنی بر معرفی Windows 11 را از جمله یک فیلم عجیب و غریب منتشر کرده است. به هرحال برای فهمیدن جزییات بیشتر باید منتظر رویداد رسمی مایکروسافت در تاریخ 3 تیر باشیم.


منبع: reviewgeek

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا