موبایلنرم افزاروانپلاس

بعد از ادغام وان پلاس با برند اوپو سرنوشت اکسیژن او اس چه خواهد شد؟

مدیر عامل وان پلاس به تازگی اعلام کرده این شرکت با اوپو ادغام خواهد شد. همین موضوع باعث نگرانی کاربران وان پلاس از سرنوشت این برند و همینطور رابط کاربری محبوب اکسیژن او اس شده است.

بنیانگذار و مدیر عامل وان پلاس، پیت لاو، روز گذشته از ادغام این شرکت با OPPO خبر داده است. اگرچه این یک خبر مهم است، اما تعجب آور نیست با توجه به اینکه هر دو شرکت متعلق به BBK Electronics، هستند، سال گذشته تیم تحقیق و توسعه خود را ادغام کرده بودند و پیت لاو مسئولیت بیشتری را در OPPO برای مدیریت استراتژی محصول به عهده گرفت.

به تازگی تلفن.های هوشمند سری OnePlus 9 که در چین معرفی شده‌اند، به جای اینکه HydrogenOS که نسخه چینی OxygenOS است را نصب داشته باشند، سیستم عامل ColorOS اوپو مبتنی بر Android را اجرا می‌کنند.

سرنوشت اکسیژن او اس چه خواهد شد؟

بنابراین، با توجه به اینکه OnePlus اکنون رسماً با OPPO ادغام شده است، سرنوشت اکسیژن او اس چیست؟ خوب، به نظر می‌رسد که رابط کاربری OnePlus باقی خواهند ماند. وان پلاس این موضوع را در مصاحبه با MySmartPrice تأیید کرده است. تلفن‌های‌ هوشمند این برند به استفاده از رابط کاربری سفارشی OxygenOS مبتنی بر Android ادامه خواهند داد.

با این وجود، احتمالی وجود دارد که OxygenOS طراحی و عملکردی مشابه ColorOS داشته باشد. اما این در حال حاضر فقط حدس و گمان است و باید چند ماه یا چند سال صبر کنیم تا مطمئن شویم.

همچنین وان پلاس به عنوان یک مارک فرعی از OPPO کار خواهد کرد، اما برند ثابت خواهد ماند و به طور مستقل به کار خود ادامه می‌دهد. مدیر عامل وان پلاس گفته است که این اقدام منابع بیشتری را برای این شرکت به ارمغان می‌آورد. وی همچنین اظهار داشت که این یکپارچه سازی باعث می‌شود OnePlus در جنبه‌هایی مانند ارائه به روزرسانی نرم افزاری سریع‌تر و پایدارتر برای کاربران OnePlus کارآمدتر شود.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا