مایکروسافتسیستم عاملویندوز

ویندوز 10 ایکس با ویژگی Modern Standby ارائه می‌شود

گزارشات جدید حاکی از آنند که مایکروسافت، ویندوز 10 ایکس را با حالت جدید Modern Stand و File Explorer جدید ارائه می‌کند.

مایکروسافت از ماه ها قبل در حال کار بر روی نسخه جدید ویندوز 10 است که ویندوز 10 ایکس نام دارد. این نسخه قرار بود امسال عرضه شود، اما مایکروسافت عرضه ویندوز 10 ایکس را به تعویق انداخت و تغییرات اندکی در برنامه های اولیه خود ایجاد کرد. اکنون، انتظار می‌رود این نسخه در سه ماهه دوم سال 2021به طور رسمی منتشر شود.

ویندوز 10 ایکس با ویژگی Modern Standby ارائه می شود

ویندوز 10 ایکس با ویژگی Modern Standby ارائه می‌شود

گزارشی جدید نشان می‌دهد که ویندوز 10X با ویژگی “Modern Standby” ارائه می‌شود تا تجربه ای سریع و همیشه متصل را ارائه دهد. در حال حاضر، بیشتر لپ تاپ های مجهز به ویندوز مدتی طول می‌کشد تا از حالت sleep خارج شوند. مایکروسافت قصد دارد با اضافه کردن Modern Standby، به محض نیاز کاربر، دستگاه استفاده کننده از ویندوز 10X سریعا به حالت آماده به کار در آید.

مورد دیگر ویژگی همیشه متصل است که برنامه ها را قادر می سازد حتی در حالت sleep در پس زمینه فعالیت کنند. این برای برنامه هایی مانند ایمیل مفید خواهد بود، زیرا به شما امکان می‌دهد پیام های ایمیل را در پس زمینه دریافت کنید. گفته می‌شود اکثر برنامه های فروشگاه Windows با این ویژگی سازگار هستند. انتظار می‌رود که به غیر از ویژگی Modern Standby، ویندوز 10 ایکس با چندین ویژگی و پیشرفت دیگر از جمله File Explorer جدید همراه باشد. برای  اینکه بدانیم مایکروسافت چه در آستین خود دارد، باید چند ماه دیگر صبر کنیم.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا