موبایلوانپلاس

وان پلاس نورد 2 فقط دو به روزرسانی‌ اندروید دریافت خواهد کرد

طبق اطلاعات منتشر شده وان پلاس نورد 2 با اندروید 11 معرفی خواهد شد و از آنجایی که خط مشی جدید وان پلاس ارائه 2 به روزرسانی برای سری نورد است این گوشی فقط تا اندروید 13 به روزرسانی خواهد شد.

وان پلاس اطلاعات زیادی در مورد وان پلاس نورد 2 منتشر کرده است. آخرین اطلاعات مربوط به پشتیبانی نرم افزار این گوشی است. طبق یک توییت توسط وان پلاس هند، وان پلاس نورد 2 با OxygenOS 11 (براساس Android 11) عرضه می‌شود. گزارش قبلی نشان داد که این گوشی در واقع با نسخه OxygenOS 11.3 همراه است و اولین گوشی OnePlus است که با کد بیس جدید و یکپارچه با ColorOS عرضه می‌شود.

همچنین این توییت فاش کرده است که Nord 2 دو به روزرسانی عمده Android را دریافت خواهد کرد به این معنی این گوشی Android 12 و Android 13 را دریافت خواهد کرد. علاوه بر این مدت 3 سال به روزرسانی‌های امنیتی را نیز دریافت می‌کند.

با خواندن اطلاعات بالا نباید تعجب کنید چرا که وان پلاس در اوایل ماه جاری اعلام کرد که مدل های Nord و Nord CE دو به روزرسانی اصلی سیستم عامل و سه سال به روزرسانی امنیتی دریافت می‌کنند. سری Nord N پایین ‌رده، فقط یک به روزرسانی عمده سیستم عامل دریافت می کند اما از سه سال به روزرسانی امنیتی برخوردار خواهد بود.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا