برنامه های کاربردینرم افزار

تلگرام در صدر آمار بیشترین بارگیری های ژانویه 2021

آمارهای منتشر شده نشان می‌دهند که تلگرام محبوبترین برنامه از لحاظ دانلود در ژانویه 2021 بوده است.

وبسایت Sensor Tower آمار بیشترین برنامه های دانلود شده در ماه ژانویه 2021 را منتشر کرده است، در این آمار تلگرام با بیش از 63 میلیون نصب در رتبه اول قرار گرفته و بیشترین بارگیری در سراسر جهان در ماه ژانویه را بدست آورده است که در مقایسه با سال گذشته‌ در حدود 4 برابر بارگیری بیشتری را تجربه کرده است. هند با بیش از 15 میلیون نصب در ماه گذشته 24٪ از بارگیری های تلگرام را به خود اختصاص داده است.

رتبه بعدی این آمار به برنامه TikTok با نزدیک به 62 میلیون نصب تعلق دارد. کشورهایی که بیشترین تعداد نصب TikTok را داشته‌اند، چین با بیش از 10.5 میلیون نصب (17٪) و پس از آن ایالات متحده با بیش از 6 میلیون (10٪)، بوده‌اند. سیگنال، فیس بوک، واتس اپ، اینستاگرام، زوم، MX Taka Tak، اسنپ چت و فیس بوک مسنجر سایر برنامه هایی هستند که در ماه ژانویه 2021 در میان ده برنامه با آمار نصب بالا قرار دارند.

همچنین وب‌سایت Sensor Tower آمار برترین برنامه‌های بارگیری شده در ژانویه 2021 از طریق App Store و Google Play Store را به تفکیک منتشر کرده است. تیک تاک، یوتیوب، زوم، تلگرام، فیس‌بوک بیشترین دانلود را در فروشگاه App Store داشته‌اند. در حالی که بیشترین دانلود در فروشگاه گوگل پلی استور به ترتیب مربوط به، تلگرام، سیگنال، تیک تاک، MX Taka Tak و فیسبوک بوده است.

قابل ذکر است آمار برنامه های از پیش نصب شده در این لیست لحاظ نشده و فقط بارگیری‌های جدید محاسبه شده است.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا