موبایلسامسونگ

رابط کاربری One UI 3.0 مبتنی بر اندروید 11 برای سری گلکسی S20 عرضه شد

سامسونگ رابط کاربری One UI 3.0 همراه با Android 11 را به صورت پایدار برای سری گلکسی S20 در ایلات متحده و کره جنوبی در دسترس قرار داد.

پس از پایان برنامه آزمایشی رابط کاربری One UI 3.0، خانواده گلکسی S20، اکنون این به روزرسانی  همراه با به روزرسانی اندروید 11 برای خانواده گلکسی S20 (بجز گلکسی اس 20 FE) در دسترس قرار گرفته است. این رابط کاربری دوباره طراحی شده است تا از نظر زیبایی بیشتر جلب توجه کند، و همه چیز را به سلیقه و نیاز شما تنظیم کند.

ابزارک های صفحه قفل دسترسی سریع به توابع اساسی و اطلاعاتی مانند کنترل پخش کننده موسیقی و بررسی دستور کار روزانه را ارائه می دهند. همچنین می‌توانید میزان تیرگی ابزارک ها را در صفحه اصلی کاهش دهید، بنابراین می توانید از تصویر زمینه خود لذت بیشتری ببرید.

تغییرات رابط کاربری oneui 3.0 چه هستند؟

رابط کاربری One UI 3.0 دوباره طراحی شده است تا از نظر زیبایی بیشتر جلب توجه کند، و همه چیز را به سلیقه و نیاز شما تنظیم کند.

ابزارک های پر کاربرد

ابزارک های صفحه قفل دسترسی سریع به توابع اساسی و اطلاعاتی مانند کنترل پخش کننده موسیقی و بررسی دستور کار روزانه را ارائه می‌دهند. همچنین می‌توانید میزان تیرگی ابزارک ها را در صفحه اصلی کاهش دهید، بنابراین می‌توانید از تصویر زمینه خود لذت بیشتری ببرید.

 

رابط کاربری One UI 3.0 به شما امکان می‌دهد میانبرهای مختلف را دوباره سازماندهی کنید تا آنچه می خواهید همیشه با یک ضربه در دسترس باشد. می‌توانید گزینه های دسترسی سریع و همچنین صفحه اشتراک را دوباره به طور دلخواه مرتب کنید.

پروفایل های کاربری جدید

پروفایل های کاری و شخصی به طور جداگانه در دسترس هستند، بنابراین می‌توانید تنظیمات میانبر متفاوتی داشته باشید. به عنوان مثال‌، شما می‌خواهید تماس های شغلی خود را در پروفایل کاری داشته باشید‌. سپس بعد از کار، پروفایل کاری به پروفایل شخصی تغییر پیدا می‌کند و مخاطبین به از همکاران به دوستان و فامیل تغییر پیدا می‌کنند، همچنین دسترسی به گزینه روشن کردن حالت تاریک نیز  آسان شده است.

رابط کاربری UI 2.0 در سمت چپ، رابط کاربری UI 3.0 در سمت راست

در رابطه کاربری 3.0 One UI دوربین از هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا هنگام بزرگنمایی کیفیت تصویر را بهبود بخشد. عکس های ویرایش شده در گالری را می توان به حالت اولیه خود بازگرداند.

تعقیب عادت های کاربر

برنامه های جدید تندرستی با نشان دادن تغییرات هفته به هفته در (برای مثال) مدت زمان استفاده از تلفن یا با بررسی تعداد دفعاتی که از تلفن همراه در هنگام رانندگی استفاده می‌کنید، به شما کمک می کنند تا عادت های بد خود را تشخیص دهید.

رابط کاربری One UI 3.0 تحت اندروید 11 از امروز برای سری Galaxy S20 (بجز گلکسی اس 20 FE) در ایالات متحده، کره جنوبی و بیشتر نقاط اروپا در دسترس است. این به روزرسانی به زودی در مناطق دیگر و برای سایر دستگاه ها در دسترس خواهد گرفت.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا