موبایلسامسونگنرم افزار

زمان انتشار نسخه پایدار One UI 3.0 برای سری گلکسی Note20 با بسته شدن برنامه بتا نزدیک می‌شود

برنامه بتا رابط کاربری جدید سامسونگ که برای بعضی از تلفن های این شرکت آغاز شده، هم اکنون برای سری گلکسی Note20 در کره جنوبی به پایان رسیده است.

برنامه بتا One UI 3.0 برای گلکسی نوت 20 و گلکسی نوت 20 اولترا که ماه گذشته آغاز شده بود امروز در کره جنوبی به پایان رسید، این موضوع نشان می‌دهد انتشار نسخه پایدار One UI 3.0 بسیار نزدیک است. با این حال، ممکن است هنوز کاربران سری Note20 در کشورهای دیگر به روزرسانی های بتا را دریافت کنند، زیرا این برنامه به طور رسمی در خارج از کره جنوبی بسته نشده است.

عرضه نسخه پایدار One UI 3.0 برای سری گلکسی Note20 با بسته شدن برنامه بتا نزدیک می‌شود

برنامه بتا One UI 3.0 برای سری Galaxy S20 نیز در حال حاضر در چندین کشور فعال است و اگرچه تاریخ دقیق عرضه نسخه پایدار این آپدیت هنوز مشخص نیست، مدیران انجمن سامسونگ فاش کردند که آخرین به روزرسانی بتا نزدیک به نسخه پایدار است. بنابراین کاربران سری S20 ممکن است به زودی پیام بسته شدن برنامه بتا را دریافت کنند.

علاوه بر این، مدیران انجمن سامسونگ اعلام کرده‌اند که آخرین به روزرسانی بتا One UI 3.0 برای Galaxy Z Fold2 در کره جنوبی به دلیل اشکالی که از باز شدن قفل تلفن توسط کاربران جلوگیری می‌کند، در کره جنوبی به حالت تعلیق درآمده است.

سامسونگ مشخص نکرده است که چه زمانی دوباره انتشار آپدیت را برای Galaxy Z Fold2 آغاز می‌کند، اگر از کاربران این گوشی هستید بهتر است تلفن خود را به آخرین نسخه آپدیت نکنید و منتظر آپدیت بعدی باشید.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا