سامسونگموبایل

سامسونگ ممکن است سری گلکسی 21 را بدون شارژر و هندزفری عرضه کند.

خبر های جدید حکایت از آن دارند که سامسونگ ممکن است با پیروی از اپل شارژر را از بسته بندی گوشی های خود حذف کند!

اپل با معرفی سری 12 آیفون سنت شکنی کرده و شارژر را از بسته بندی محصولات خود حذف کرد، این کار انتقاد های شدید کابران این برند را به دنبال داشته است، اما اپل برای توجیه کار خود کمک به محیط را بهانه کرده. حالا خبر رسیده که سامسونگ از این کار اپل خوشش آمده و می‌خواهد در سری گلکسی 21 شارژ و هندزفری را همراه با گوشی عرضه نکند. تا کاربران مجبور باشند شارژر و هندزفری را جداگانه تهیه کنند.

خبر گذاری ChosunBiz ادعا می‌کند سامسونگ تصمیم دارد تمام لوازم جانبی به جز کابل USB را کنار بگذارد. با این حال، این تصمیم سامسونگ هنوز نهایی نیست.

خبر های جدید حکایت از آن دارند که سامسونگ ممکن است با پیروی از اپل شارژر را از بسته بندی گوشی های خود حذف کند!

سامسونگ سری گلکسی 20 و پرچمدار های قبلی خود را همراه با شارژر و هندزفری عرضه کرده است. عدم ارایه شارژر درون جعبه گوشی باعث کوچک تر شدن جعبه می‌شود.  این موضوع می‌تواند به محیط زیست کمک کند. با این حال این فرضیه نیز وجود دارد که شرکت های نلفن همراه به دلیل کاهش هزینه های حمل و نقل، و دارمد حاصل از فروش جداگانه  شارژر این رویه را در پیش گرفته اند.

انتظار می‌رود اخبار مربوط به گلکسی اس 21 زودتر از موعد منتشر شوند. پس باید منتظر بمانیم تا ببنیم واکنش سامسونگ به این خبر چه خواهد بود. اگر این موضوع واقعیت داشته باشد. امکان دارد  سامسونگ شارژر را  از جعبه گوشی های غیر پرچمدار هم حذف کند.

منبع : GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا