موبایلسامسونگ

سامسونگ گلکسی M12 یا F12 با باتری 7000 میلی آمپر در راه است.

با توجه به تصاویری که مدتی پیش منتشر شدند، سامسونگ قصد دارد از گلکسی M12 به عنوان دومین گوشی خود با باتری 7000 میلی آمپر ساعتی رونمایی کند.

در اوایل ماه گذشته متوجه شدیم که سامسونگ گلکسی F12 در حال توسعه است. اکنون در یک گزارش جدید مشخص شده یک دستگاه دیگر با نام گلکسی M12 وجود دارد. نکته قابل توجه وجود دو شماره مدل SM-M127F و SM-F127G در قاب گوشی است که نشان میدهد F12 در واقع همان نسخه ریبرند شده M12 خواهد بود. طبق اطلاعات ما هر دوی این گوشی‌ها در کارخانه هند سامسونگ توسعه داده شده‌اند.

سامسونگ گلکسی M12 یا F12 با باتری 7000 میلی آمپر در راه است.

ویژگی اصلی M12 باتری 7000 میلی آمپری آن است که باعث می‌شود بعد از M51، دومین گوشی سامسونگ باشد که از این ظرفیت باتری برخوردار است. ما همچنین انتظار یک صفحه نمایش 6.7 اینچی و دوربین‌های چهارگانه در پشت را داریم.

با نگاهی به تصویر بالا می‌توان فهمید که قاب پشتی این دو گوشی دارای بافت خاصی می‌باشد. همچنین یک برش مربع شکل در بالا سمت راست وجود دارد که از وجود دوربین چهارگانه خبر می‌دهد. فلاش LED نیز درست در پایین ماژول دوربین ها قرار گرفته است.
در فریم کناری دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا به چشم می‌خورد. دکمه پاور نیز در پایین آنها قرار گرفته. نکته دیگر ادغام شدن حسگر اثر انگشت با دکمه پاور می‌باشد. در فریم پایینی اما، می‌توان اسپیکرها و جک 3.5 میلی متری صدا را مشاهده کرد. پورت شارژ نیز احتمالا از نوع Type-C می‌باشد که خبر نسبتا خوبی‌است.

ما در حال حاظر اطلاعات دیگری درمورد سایر مشخصات فنی گلکسی M12 و گلکسی F12 نداریم. همچنین هیچ گزارش رسمی و غیر رسمی‌ای درمورد زمان عرضه و قیمت این گوشی‌ها منتشر نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است تا انتشار اطلاعات رسمی صبر کنیم.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا