موبایلشیائومی

مشخصات نمایشگر عضو جدید خانواده ردمی نوت 9 فاش شد.

اطلاعات نمایگشر یکی از سه عضو جدید خانواده ردمی نوت 9 مشخص شد. تایید رفرش ریت 120 هرتزی با تکنولوژی نرخ تازه سازی تطبیقی در بالاترین عضو !

گفته می‌شود که سه عضو جدید خانواده ردمی نوت 9 بزودی در چین رونمایی خواهند شد. اکنون یکی از افشاگران مشهور چند اطلاعات دیگر از این گوشی‌ها را به اشتراک گذاشته است. این شخص پیشتر نیز گفته بود که در بین خانواده جدید ردمی نوت 9 که در راه بازار چین هستند، حداقل در یکی از آنها از سنسور 108 مگاپیکسلی جدید سامسونگ استفاده شده.

مشخصات نمایشگر عضو جدید خانواده ردمی نوت 9 فاش شد

ما اکنون مشخصات نمایشگر یکی از آن ها را می‌دانیم. در این گزارش یه صفحه نمایش 6.67 اینچی IPS LCD با رزولوشن 1080 x 2400px و رفرش ریت 120 هرتز اشاره شده. عبارت DotDisplay احتمالا به وجود هول پانچ و نرخ تازه سازی تطبیقی اشاره دارد. این یعنی که نمایشگر می‌تواند بسته به محتوای مورد نظر، با رفرش ریتهای 30، 48، 50، 60، 90 و 120 هرتز کار کند. این قابلیت مشابه همان چیزی است که در می 10 تی پرو استفاده شده بود.البته مشابه آن در پوکو ایکس 3 نیز حضور دارد.

در تست های عملی مشخص شده است که تکنولوژی مذکور برای صرفه جویی در مصرف باتری بسیار موثر است. همچنین این قابلیت مشکلی در تجربه بصری ایجاد نخواهد کرد و شما از کار کردن با گوشی تجربه یکنواختی کسب می‌کنید. گزارش مورد بحث همچنین به ظرفیت باتری اشاره می‌کند که احتمالا 4800 میلی آمپر ساعت است. استفاده از باتری حجیم و نرخ تازه سازی تطبیقی نمایشگر احتمالا باعث بهبود عمر باتری می‌شود. با نگاهی به تمام این مشخصات یک چیز را می‌توان فهمید. گوشی ای که از چنین نمایشگری و سنسور 108 مگاپیکسلی بهره می‌برد، بهترین در سری خود خواهد بود.

هنوز درمورد 2 گوشی دیگر اطلاعاتی در دسترس نمیباشد. اما مجهز شدن یکی دیگر ار آنها به نمایشگری با نرخ نوسازی بالا و دوربین 64 مگاپیکسلی دور از ذهن نیست. قطعا با نزدیک شدن به زمان رونمایی اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد. ی. 

منبع : gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا