موبایلسامسونگ

سامسونگ احتمالا در حال توسعه گلکسی زد فلیپ لایت است

به گفته راس یانگ که عموماً اطلاعات خوبی در رابطه با محصولات تاشو منتشر می‌کند، سامسونگ توسعه نسخه اقتصادی گلکسی زد فلیپ را آغاز کرده است.

گوشی‌های هوشمند تاشو ممکن است آینده اسمارتفون‌های حال حاضر باشند یا نباشند، اما فعلا یک چیز قطعی است و آن هم قیمت بالای آنهاست. در گذشته ما شنیده بودیم که سامسونگ مشغول توسعه یک نسخه اقتصادی از گلکسی فولد است. شایعات می‌گفتند که این محصول گلکسی فولد لایت نام خواهد گرفت اما اکنون بنظر می‌رسد که سامسونگ توسعه چنین محصولی را متوقف کرده.

البته این بدان معنا نیست که این شرکت قصد توسعه هیچ محصول تاشوی اقتصادی دیگری را ندارد. راس یانگ، بنیانگذار DSCC و شخصی که به صورت مکرر شایعاتی مربوط به گوشی‌های تاشو منتشر می‌کند (با سابقه نسبتا مناسب) اعلام کرده که مدتی‌ست در مورد گلکسی فولد لایت چیزی نشنیده، اما به جای آن، به اطلاعاتی در مورد گلکسی زد فلیپ لایت دست یافته است. نکته جالب توجه این است که شیشه UTG یا همان Ultra Thin Glass موجود در زد فولد و زد فلیپ نیز در این محصول حضور خواهد داشت‌.

گلکسی زد فلیپ

این در مقایسه با آنچه که در مورد گلکسی فولد لایت شایعه شده بود (یعنی استفاده از روکش تمام پلاستیکی همانند گلکسی فولد برای کنترل قیمت) خبر خوبی‌ست.

با توجه به اینکه گلکسی زد فلیپ لایت نسخه اقتصادی گلکسی زد فلیپ می‌باشد – که خود فروش خوبی را تجربه کرد – انتظار فروش بالایی از آن می‌رود. البته در حال حاضر فقط باید دید که آیا سامسونگ این محصول را به مرحله فروش می‌رساند یا این هم به یک پروژه ناتمام دیگر تبدیل خواهد شد.

– بیشتر بخوانید: گلکسی زد فلیپ ۲ در بهار ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا