موبایلسامسونگ

انتشار نسخه آزمایشی One UI 3.0 برای سری گلکسی S10 به تاخیر خورده است

سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد که انتشار بروزرسانی نسخه بتا One UI 3.0 برای سری گلکسی S10 به دلیل مصرف بیش از حد باتری متوقف شده است.

سامسونگ مدتی پیش بروزرسانی نسخه آزمایشی One UI 3.0 را مبتنی بر اندروید 11 برای سری گلکسی S20 و نوت 20 منتشر کرد. همچنین هفته گذشته بروزرسانی مورد بحث برای گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس ارائه شد. اما اکنون می‌شنویم که انتشار این بروزرسانی فعلا برای سری گلکسی S10 به دلیل مشکلات شارژدهی متوقف شده.

بسیاری از کسانی که دارای گوشی های سری نوت 10 هستند و جز تیم بتا تستر نیز می‌باشند، مدعی شده‌اند که پس از دریافت آخرین نسخه آزمایشی One UI 3.0 باتری آنها به سرعت تخلیه شده و مشکلات عمده‌ای در بخش شارژ دهی دارند. سامسونگ پس از بررسی گفته‌های این افراد مشکل فوق را تایید کرده و اعلام کرده است که انتشار نسخه بتا را برای دستگاه های قدیمی تر همانند سری S10 به تعویق می‌اندازد.

نسخه آزمایشی One UI 3.0
این شرکت فعلا تصمیم گرفته است تا مشکلات اساسی پیش آمده را برطرف کند و سپس دست به انتشار این بروزرسانی برای سری گلکسی S10 بزند. همچنین گفته شده که انتشار نسخه آزمایشی One UI 3.0 برای گلکسی زد فولد 2 و گلکسی زد فلیپ هم به تعویق افتاده که احتمالا ناشی از وجود همین مشکلات است.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا