موبایلاندرویدسامسونگنرم افزار

به روزرسانی اندروید 11 برای Galaxy Z Flip 5G عرضه شد

طبق اطلاعات منتشر شده توسط Sammobile و‌ کاربران آپدیت رابط کاربری OneUI 3.0 مبتنی بر اندروید 11، برای گوشی Galaxy Z Flip 5G در سوئیس عرضه شد.

جدیدترین دستگاه سامسونگ که آپدیت رابط کاربری OneUI 3.0 مبتنی بر اندروید 11 را دریافت کرده Galaxy Z Flip 5G است. این آپدیت یک ماه زودتر از آنچه نقشه راه اندروید 11 این سامسونگ نشان می‌دهد عرضه شده. بر اساس گزارش های کاربران، به روزرسانی مذکور با شماره ساخت F707BXXU1CTL6 همراه با وصله امنیتی ماه دسامبر در سوئیس به صورت OTA در دسترس قرار گرفته است.

به روزرسانی اندروید 11 برای Galaxy Z Flip 5G عرضه شد

دریافت آپدیت رابط کاربری OneUI 3.0 مبتنی بر اندروید 11

همانطور که گفتیم، به نظر می‌رسد به روزرسانی مذکور در حال حاضر محدود به سوئیس است. با این حال، تنها چند روز به پایان سال 2020 باقی مانده است، ما باید شاهد انتشار این به روزرسانی در مناطق دیگر نیز باشیم. در هر صورت، اگر می‌خواهید دردسترس بودن این به روزرسانی را بررسی کنید به مسیر Settings-> Software Update مراجع کنید.

شما می‌توانیدجزئیات بیشتر در مورد به روزرسانی One UI 3.0 را در این لینک ببینید. سری Galaxy S10، سری Galaxy Note10 و 4G Galaxy Z Flip در صف های بعدی دریافت به روزرسانی اندروید 11 + OneUI 3.0 هستند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا