موبایلسامسونگ

گلکسی زد فلیپ بروزرسانی نسخه آزمایشی One UI 3.0 را دریافت کرد

نسخه های فورجی و فایوجی گلکسی زد فلیپ سرانجام بروزرسانی نسخه آزمایشی One UI 3.0 را در کره جنوبی دریافت کردند. انتشار این بروزرسانی قبلا به دلیل وجود برخی مشکلات در شارژدهی متوقف شده بود.

هفته گذشته متوجه شدیم که سامسونگ انتشار بروزرسانی One UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۱ را به دلیل وجود برخی مشکلات ایجاد شده در گلکسی نوت 10، برای سری گلکسی S10، زد فلیپ و زد فولد 2 به تاخیر انداخته است. ظاهراً این شرکت بالاخره توانسته تا بخش زیادی از این مشکلات را که عمده آن در مصرف بیش از حد شارژ خلاصه می‌شد برطرف سازد و این بروزرسانی را به صورت آزمایشی برای کاربران گلکسی زد فلیپ فایوجی و فورجی منتشر کند.

One UI 3.0

این گوشی اولین محصول تاشو سامسونگ است که جدیدترین نسخه بتا One UI 3.0 را دریافت می‌کند که البته با انبوهی از تغییرات در طراحی و عملکرد همراه است. این بروزرسانی هم اکنون در کشور کره جنوبی منتشر شده و بزودی سایر کشور ها هم آن را دریافت خواهند کرد. کاربرانی که از گلکسی زد فلیپ استفاده می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن Samsung Members برای دریافت نسخه بتا بروزرسانی مذکور اقدام نمایند و پس از تایید، یک بروزرسانی به صورت OTA برای آن‌ها ارسال خواهد شد. ناگفته نماند که نسخه آزمایشی One UI 3.0 برای سری گلکسی S10 و زد فولد ۲ تا پایان هفته جاری منتشر می‌شود.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا