موبایلسامسونگ

سامسونگ رسما معرفی سری گلکسی S22 را در بهمن‌ ماه تایید کرد، گلکسی S22 اولترا قابل توجه خواهد بود

مدیر Mx بیزینس سامسونگ با انتشار پستی معرفی گوشی‌های پرچمدار بعدی سامسونگ را در بهمن ماه تایید کرد، همچنین وی افزوده است که نسخه اولترا این سری قابل توجه خواهد بود.

همانطور که قبلا چندین بار شایعه شده است، سامسونگ در حال برنامه ریزی رویداد معرفی گوشی‌های پرچمدار 2022 خود در ماه آینده است. در حالی که این شرکت هنوز تاریخ دقیقی را برای رویداد بعدی Unpacked اعلام نکرده است، اما TM Roh، رئیس MX Business سامسونگ الکترونیک، امروز با انتشار یک پست وبلاگ جالبی همراه با یک تیزر ویدیویی معرفی سری گلکسی S22 را در بهمن ماه تایید کرده است.

تیرز رویداد معرفی سری گلکسی S22

 

آقای Roh قول می‌دهد که در مراسم Unpacked ماه آینده با معرفی سری گلکسی S22، شاهد «قابل توجه‌ترین دستگاه سری S» خواهیم بود که سامسونگ تا کنون ساخته است.

همه اینها به نظر روشی کاملاً شفاف برای نشان دادن این واقعیت است که خط نوت که در سال 2021 مرده بود، امسال زنده شده است! اما نه به عنوان نوت. در واقع، قبلاً شایعه شده بود که گلکسی اس 22 اولترا از طراحی شبیه به گلکسی نوت 20 اولترا (آخرین نوت ساخته شده تا کنون) استفاده می‌کند، در حالی که دارای یک قلم داخلی با کمترین نرخ تأخیر لمسی است.

پست وبلاگ Roh با این جمله به پایان می رسد: “برای تجربه نهایی Ultra آماده شوید” و ما فکر می کنیم که تایید می‌کند که نام گوشی هوشمند فوق پیشرفته بعدی این شرکت S22 Ultra خواهد بود و نه نوت S22، همانطور که پیش‌تر شایعه شده بود.

ظاهراً این دستگاه به شما کمک می‌کند «شب را در اختیار داشته باشید بهترین و درخشان‌ترین عکس‌ها و ویدیوهایی را که تا به حال با گوشی گرفته‌اید بگیرید» و همچنین «بر روز با قدرت، سرعت و ابزارهایی که پیدا نمی‌شوند تسلط داشته باشید». در جاهای دیگر»، و «از نوآوری‌های پیشرفته که به لطف هوشمندترین تجربه گلکسی تاکنون امکان‌پذیر شده‌اند، لذت ببرید»، هر چه که باشد.

همچنین وعده احساس خوبی در مورد اینکه بخشی از پایدارترین اکوسیستم گلکسی باشید وجود دارد. امیدواریم این بدان معنا نباشد که کابل شارژ هم اکنون از جعبه حذف شده است!

در نهایت باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ چه چیزهای جدید را در رویداد معرفی سری گلکسی S22 برای ما آماده کرده است.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا