موبایلسامسونگ

سامسونگ به دنبال معرفی سه گوشی تاشو در سال ۲۰۲۱ است

سامسونگ در ادامه راه خود برای عرضه گوشی‌های تاشو، قصد دارد سه محصول جدید از این دسته را در سال 2021 عرضه کند.

انتظار می‌رود سامسونگ سال آینده سه گوشی تاشو مختلف را به بازار عرضه کند. طبق تحقیقات UBI (از طریق The Elec)، این شرکت کره‌ای سه نوع پنل OLED منعطف را برای سه مدل تاشو یعنی Galaxy Z Flip 2 ، Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Fold Lite آماده می‌کند.

گزارش شده است که Galaxy Z Flip 2 از یک صفحه نمایش 6.7 اینچی داخلی و یک نمایشگر 3 اینچی خارجی برخوردار خواهد بود. در صورت صحت این ادعا، اندازه نمایشگر داخلی در مقایسه با Galaxy Z Flip تغییری نکرده اما ابعاد نمایشگر خارجی از 1.1 اینچ به 3 اینچ افزایش داشته است.

در ادامه نیز گفته شده Galaxy Z Fold 3 با صفحه نمایش داخلی 7 اینچی و نمایشگر خارجی 4 اینچی همراه می‌شود. Galaxy Z Fold Lite هم به عنوان جایگزین ارزان‌تری برای Fold 3 با ابعاد نمایشگر متناسب ارائه خواهد شد.

سامسونگ در هر سه گوشی تاشو از UTG استفاده خواهد کرد

گوشی تاشو

سامسونگ برای اولین بار در Galaxy Z Flip از شیشه بسیار نازکی با قابلیت انعطاف استفاده کرد. این شیشه که با نام تجاری UTG یا همان Ultra Thin Glass نیز شناخته می‌شود، مقاومت نمایشگر این نوع محصولات را افزایش خواهد داد و باعث تجربه بصری بهتری می‌شود. این شیشه نازک علاوه بر Galaxy Z Flip در Galaxy Z Fold2 هم استفاده شد و اکنون قرار است در این سه گوشی تاشو جدید سامسونگ نیز بکار گرفته شود.

این گزارش همچنین می‌افزاید که Galaxy Z Fold 3 با پشتیبانی از قلم S-Pen و دوربین سلفی زیر نمایشگر معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود که سامسونگ برای کاهش مصرف انرژی این محصول باری دیگر ازفناوری LTPO یا همان نرخ به روزرسانی متغیر کمک بگیرد.

این اولین بار نیست که از گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ می‌شنویم. Max Weinbach نیز مدتی گذشته نام تمام پرچمداران ۲۰۲۱ سامسونگ را ارائه کرد که شامل هر سه تلفن تاشو بود اما نامی از گلکسی نوت به چشم نمی‌خورد.

گوشی تاشو

تمام گزارشات اخیر حاکی از آن هستند که سامسونگ سری گلکسی نوت را به نفع محصولات تاشوی خود حذف خواهد کرد. با این حال هیچ کس نمیتواند پیش بینی کند که این شرکت در انتها چه کاری خواهد کرد.

حتی اگر سامسونگ واقعا بخواهد این سری محبوب را حذف و تلفن‌های تاشو را جایگزین آن کند،  به خوبی می‌تواند استراتژی خود را بر اساس شرایط بازار تغییر دهد.

– بیشتر بخوانید: سامسونگ احتمالا در حال توسعه گلکسی زد فلیپ لایت است

منبع: androidauthority

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا