موبایلشیائومی

به روزرسانی اندروید ۱۱ برای Poco F2 Pro منتشر شد

شیائومی پس از انتشار اندروید ۱۱ برای تعداد زیادی از محصولات خود، اکنون به روزرسانی مذکور را برای Poco F2 Pro نیز منتشر کرده است.

شیائومی در ماه ژوئن متعهد شد که اندروید ۱۱ را برای پرچمداران شرکت پوکو ارائه می‌کند. تقریبا نیم سال بعد، اکنون به روزرسانی پایدار جهانی اندروید ۱۱ در مناطق آسیا برای Poco F2 Pro منتشر شده است. انتظار داریم که کاربران دیگر مناطق نیز به زودی این به روزرسانی را دریافت کنند.

Poco F2 Pro

به روزرسانی اندروید ۱۱ این گوشی دارای شماره نرم افزاری MIUI V12.2.1.0.RJKMIXM می‌باشد و حدودا ۲.۸ گیگابایت حجم دارد. تغییرات در این آپدیت زیاد نیست به جز رابط کاربری می‌یوای ۱۲ که تحت اندروید ۱۱ ارائه شده، برخی قابلیت‌ها از جمله ai watermark نیز در این آپدیت به این گوشی اضافه خواهند شد. البته ناگفته نماند شیائومی تغییرات اساسی‌ای از جمله طراحی جدید منو پاور، طراحی جدید UI ، اضافه شدن سوپر والپیپر و انیمیشن های جدید را در رابط کاربری جدید خود اعمال کرده است.

Poco F2 Pro

درحال حاظر می‌توانید رام مورد بحث را از این لینک دانلود کنید، با این حال اگر تمایلی به انجام این کار ندارید می‌توانید اندکی صبر کنید تا بروزرسانی مذکور برای شما به صورت OTA منتشر شود.

– بیشتر بخوانید: بروزرسانی MIUI ۱۲ بر پایه اندروید ۱۱ برای Redmi K۳۰ ۵G منتشر شد

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا