موبایلوانپلاس

رندر های جدید از طراحی وان پلاس 9 و 9 پرو منتشر شد

رندر های جدیدی از گوشی های وان پلاس 9 و 9 پرو منتشر شده نشان می‌دهد وانپلاس در ماه مارس این گوشی ها را با چه ظاهری معرفی خواهد کرد

در اوایل این ماه شاهد انتشار اولین رندرهای وان پلاس 9 پرو بودیم. این رندر ها نشان می‌داد که این شرکت به جای ادامه طرح 7 پرو و 8 پرو، یک طرح شبیه سری 8T و Nord N را انتخاب کرده است.

رندر های جدید، طراحی وان پلاس 9 و 9 پرو را دقیق‌تر نشان می‌دهند

دو ماژول برجسته دوربین به علاوه دو لنز کوچکتر‌ در این رندر ها وجود دارد. این گوشی به دوربین های عریض، فوق عریض و تله فوتو مجهز می‌شود، اما عملکرد دوربین چهارم مشخص نیست. ما شک داریم دوربین بحث برانگیز IR بازگردد. به نظر می‌رسد که هیچ دوربین پریسکوپی هم در این گوشی وجود ندارد.

در کناره های خمیده صفحه نمایش، انحنا نسبت به وان پلاس 8 پرو بارزتر به نظر می‌رسد. شایعاتی منتشر شده که نرخ تازه سازی تصویر وان پلاس 9 پرو 144 هرتز است و از بلندگوهای استریو با پشتیبانی Dolby Atmos برخوردار است. همچنین در مدل های غیر پرو صفحه نمایش تخت خواهد بود.

کاربری با نام Waqar Khan، رندرهای وان پلاس 9 را ارسال کرده، در این رندر ها چندین رنگ مختلف این گوشی نمایش داده شده است. همچنین مشخص است که وان پلاس 9 معمولی یک دوربین سه گانه دارد.

انتظار می رود وان پلاس 9 و 9 پرو زودتر از حد معمول و در ماه مارس عرضه شوند. این می تواند پاسخی به معرفی زود هنگام Galaxy S21 باشد. وان پلاس 9 و 9 پرو مجهز به چیپست اسنپدراگون 875 خواهند بود که در اواخر این هفته به صورت رسمی معرفی خواهد شد. ما قبلاً هر دو تلفن را در Geekbench را با 8 گیگابایت رم مشاهده کرده ایم. سرعت شارژ نیز در این گوشی ها 65 وات خواهد بود.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا