موبایلسامسونگسخت افزار

ظرفیت باتری گلکسی اس 22 مشخص شد

پس از انتشار رندرهای گلکسی اس 22، اکنون نوبت به مشخص شدن ظرفیت باتری این گوشی رسیده است که خبر از پسرفت آن می‌دهد.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید حتما می‌دانید که گلکسی اس 22 کوچک‌تر از نسل قبلی خود خواهد بود. اما این مسئله به معنای کاهش ظرفیت باتری نیز می‌باشد. پیش‌تر شایعه شده بود که ظرفیت باتری گلکسی اس 22 معادل 3700 میلی آمپر ساعت می‌باشد و اکنون با انتشار عکسی از باتری همین گوشی شایعه مورد بحث تایید شد.

باتری گلکسی اس 22 با شماره مدل EB-BS901ABY هنگام صدور گواهینامه SafetyKorea دیده شده است. این عکس به وضوح نشان می‌دهد که ظرفیت باتری گلکسی اس 22 برابر 3700 میلی آمپر ساعت است. برای یادآوری بد نیست بدانید گلکسی اس 21 به یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی مجهز شده بود.

البته همانطور که می‌دانید ظرفیت باتری تنها عامل تعیین کننده شارژدهی یک گوشی نیست. از طرفی اندازه نمایشگر اس 22 به‌طرز نسبتا قابل توجهی کوچک‌تر شده. بنا بر این اگر سامسونگ بتواند گوشی جدید خود را به‌خوبی بهینه سازی کند شاید ما شاهد کاهش شارژدهی پرچمدار آینده این شرکت نسبت به نسل گذشته خود نباشیم.

ظرفیت باتری گلکسی اس 22

به هر حال، باتری‌های گلکسی اس 22 پلاس و اس 22 اولترا به ترتیب 4500 میلی آمپر ساعت و 5000 میلی آمپر ساعت خواهند بود. این بدان معناست که مدل جدید پلاس نیز 300 میلی آمپر ساعت در مقایسه با مدل فعلی کاهش پیدا می‌کند. در واقع نسخه اولترا تنها دستگاهی است که با وجود مجهز بودن به اسلات اختصاصی S-PEN به همان باتری حجیم قبلی خود مجهز است. این موضوع به خودی خود جای تحسین بسیاری دارد.

درمورد شارژر نیز انتظار می‌رود نسخه استاندارد با شارژر 25 واتی مجهز باشد ولی نسخه پلاس و اولترا باری دیگر به فست شارژ 45 واتی مجهز خواهند شد. البته سرعت شارژر جدید 45 واتی سامسونگ که در نسخه اولترا (و شاید پلاس) استفاده خواهد شد از نسخه 45 واتی پیشین این شرکت بیش‌تر خواهد بود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا