موبایلاوپو

مشخصات کلیدی اوپو A55 فورجی قبل از رونمایی 1 اکتبر تایید شد

یکی از صفحات تبلیغاتی وب‌سایت آمازون هند، مشخصات کلیدی اوپو A55 فورجی را قبل از رونمایی رسمی در تاریخ 1 اکتبر منتشر کرد.

اوپو مدتی پیش از گوشی هوشمند جدید خود با نام اوپو A55 فایوجی رونمایی کرد. اکنون این شرکت قصد دارد از نسخه فورجی این گوشی هم در تاریخ 1 اکتبر رونمایی کند. حال یکی از صفحات تبلیغاتی وب‌سایت آمازون هند طراحی و مشخصات کلیدی اوپو A55 را فاش کرده است البته در این پوسترها به‌صورت مستقیم به اوپو A55 اشاره نشده است. ولی تصاویر موجود تایید می‌کنند که ما با این گوشی طرف هستیم.

مشخصات کلیدی اوپو A55 فورجی

طبق پوسترها، گوشی مورد بحث اوپو به حسگر اثر انگشت و قابلیت امنیتی تشخیص چهره برای رمز عبور مجهز است. همچنین این گوشی از گواهی iPX4 برخوردار است و دارای دو گزینه رنگی آبی رنگین کمانی و مشکی پررنگ می‌باشد. البته رندرهای قبلی از وجود رنگ سوم سبز هم خبر می‌دادند.

باوجود اینکه هنوز نه اوپوو نه Amazon.in مشخصات A55 را اعلام نکرده‌اند، اما گواهینامه اخیر نشان می‌دهد که گوشی مذکور به یک باتری حجیم 5000 میلی آمپر ساعتی با فست شارژ 18 واتی مجهز است. انتظار می‌رود تا طی روزهای آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از گوشی جدید اوپو باشیم.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا