موبایلوانپلاس

وانپلاس زمان پشتیبانی از گوشی های خود را مشخص کرد

وانپلاس با ساخت صفحه ای در وبسایت خود زمان آپدیت دهی و پشتیبانی از دستگاه های خود را به تفکیک مشخص کرد.

وانپلاس صفحه ای را ایجاد کرده است که می توانید وضعیت به روزرسانی های امنیتی برخی از تلفن های وانپلاس را ردیابی کنید. البته این صفحه در حال حاضر کمی ناقص به نظر می رسد، اما خبرهای خوبی برای دارندگان وانپلاس Nord به ارمغان می آورد. این گوشی تا اواسط سال 2023 وصله های امنیتی را دریافت می‌کند.

این زمان به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر از Nord N10 و N100 است که فقط دو سال وصله امنیتی دریافت می‌کنند (بنابراین آپدیت دهی این دو گوشی در اواخر سال 2022 تمام می‌شود) و فقط یک سال به روزرسانی سیستم عامل اندروید را دریافت می‌کنند، این بدان معناست که تنها نسخه ای که این گوشی ها دریافت می‌کنند اندروید ۱۱ است.

دستگاه ها تاریخ اتمام آپدیت دهی
وانپلاس نورد جولای 2023
وانپلاس 8 آوریل 2023
وانپلاس 8 پرو آوریل 2023
وانپلاس 8 فایو جی آوریل 2023

همانطور که در جدول می‌بینید ، مدل های وانپلاس 8 و 8 پرو به یک اندازه آپدیت دریافت خواهند کرد. البته جای وانپلاس 8T در این لیست خالی است، به همین دلیل است که می‌گوییم ناقص به نظر می‌رسد.

خط زمانی آپدیت دهی وانپلاس

وانپلاس زمان پیشتیبانی از گوشی های خود را مشخص کرد

لازم به ذکر است هیچکدام از مدل های 2018 و 2019 وانپلاس در این لیست حضور ندارند. همچنین گوشی های وانپلاس 3 و 3T آخرین وصله امنیتی خود را در اواخر سال 2019 دریافت کردند (سه سال پس از عرضه)، این بدان معنی است که پشتیبانی از 5 و 5T باید به زودی پایان یابد این گوشی ها نیز در ماه نوامبر آپدیت شدند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا