موبایلوانپلاس

وانپلاس 9E سومین عضو خانواده وانپلاس 9 خواهد بود

طبق شایعات وانپلاس خانواده وانپلاس 9 را با سه عضو راهی بازار خواهد کرد. مشخصات سومین عضو این سری که وانپلاس 9E نام خواهد گرفت نامشخص است.

انتظار داریم که شرکت وانپلاس از وانپلاس 9 و وانپلاس 9 پرو با پردازنده اسنپدراگون 875 در نیمه اول سال 2021 رونمایی کند. اکنون اطلاعات جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد یک گوشی وانپلاس 9 دیگر نیز ممکن است در دست توسعه باشد.

Max Jambor از وبسایت VOICE به این نکته اشاره کرده که وانپلاس 9E نیز به عنوان عضوی از خانواده وانپلاس ۹ معرفی خواهد شد. البته این شخص هیچ اطلاعاتی از گوشی مورد بحث منتشر نکرده و در نتیجه ما حتی از کوچک‌ترین اطلاعاتی درمورد این گوشی آگاه نیستیم.

وانپلاس 9E نسخه اقتصادی‌تر و کامپکت وانپلاس 9 خواهد بود؟

وانپلاس 9E

سامسونگ قبلا از پسوند E برای خانواده گلکسی S10 استفاده کرده بود و آن گوشی را در واقع به عنوان یک نسخه کامپکت و تضعیف شده از برادران گران‌تر خود معرفی کرد که از نمایشگری با رزولوشن پایین‌تر، باتری کوچک‌تر و سیستم دوربین دوگانه به جای سه گانه بر خوردار بود. پس این بعید نیست که هنگام معرفی وانپلاس 9E هم با چنین صحنه‌ای رو به رو شویم. وانپلاس در گذشته همچنین گوشی‌های وانپلاس ۸ و وانپلاس ۸ پرو را با نمایشگر های نسبتا عظیم ۶٫۵۵ اینچی و ۶٫۷۸ اینچی راهی بازار کرد و بعید به نظر می‌رسد که امسال هم از ابعاد کوچک‌تری برای نسل جدید پرچمداران خود استفاده کند؛ پس ممکن است وانپلاس 9E را با باتری نه چندان حجیم و البته ابعاد جمع و جور ارائه کند. متاسفانه در حال حاظر هیچ اطلاعات دیگری از این گوشی وجود ندارد. به محض دریافت اطلاعات بیشتر ما آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: androidauthority

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا