موبایلشیائومی

حذف شارژر از بسته بندی شیائومی Mi 11 رسما تایید شد

شیائومی اعلام کرد که به دلیل حفاظت از محیط زیست شارژر را از بسته بندی شیائومی Mi 11 حذف کرده است.

شیائومی Mi 11 قرار است تا چند روز دیگه معرفی شود. دیروز تصویری از بسته خرده فروشی Mi 11 ظاهر شده بود. افشاگری که این تصویر را فاش کرد ادعا کرد که جعبه خرده فروشی این گوشی به نازک بودن بسته بندی آیفون است. وی حدس زد که جعبه Mi 11 ممکن است شامل شارژر نباشد. حالا امروز شیائومی رسما تایید کرد که Mi 11 بدون شارژر عرضه خواهد شد.

تیزر بسته بندی شیائومی Mi 11

تیزری که از بسته بندی شیائومی Mi 11 منتشر شده بسته بندی کاملاً جدید این گوشی را نشان ‌می‌دهد. این شرکت ادعا می کند که این بسته بندی کاملا نازک و سبک است. شیائومی اعلام کرده شارژر را به منظور محافظت از محیط زیست از جعبه این گوشی حذف کرده است.

جالب است که یک شارژر باعث خراب شدن محیط زیست می‌شود اگر با جعبه گوشی همراه باشد!! ولی آن را جداگانه به فروش میرسانند. تصمیم برای حذف شارژر ممکن است مورد پسند خریداران تلفن قرار نگیرد. با این حال، دوباره شیائومی تاکید می‌کند که پیروی از هنجار جدید صنعت برای حفاظت از محیط زیست راه حل بهتری است.

غول های صنعتی مانند سامسونگ و شیائومی وقتی اپل شارژر را از بسته خرده فروشی آیفون 12 حذف کرد، این شرکت را مسخره کردند. گزارش ها نشان داده اند که سری جدید Galaxy S21 توسط سامسونگ نیز بدون شارژر در جعبه عرضه خواهند شد. اما هنوز اطلاعات رسمی در مورد این موضوع متشر نشده است. شیائومی تأیید کرده است که روز دوشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد تا در مورد چرایی شارژر از بسته شیائومی Mi 11 بیشتر صحبت کند.

منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا