موبایلشیائومی

شیائومی گوشی های Mi A3 هارد بریک شده را رایگان تعمیر می‌کند

شیائومی با انتشار بیانیه‌ای ضمن عذرخواهی رسمی، اعلام کرد گوشی های Mi A3 هارد بریک شده بعد از به روزرسانی به اندروید 11 را به رایگان تعمیر می‌کند.

سری Mi A گوشی‌های هوشمند شیائومی مجهز به Android One عملا از بین رفته است، زیرا سال گذشته این شرکت هیچ مدل جدیدی از این سری را عرضه نکرده است. با این وجود، آخرین مدل این سری یعنی Mi A3 هنوز در حال دریافت به روزرسانی های اندروید است. زیرا هنوز به پایان عمر خود نرسیده. اما آخرین به روزرسانی منتشر شده برای Mi A3، باعث هارد بریک شدن آن می‌شود. این موضوع باعث ناراحتی کاربران این گوشی شده است. اما اکنون، شیائومی اعلام کرده گوشی های Mi A3 هارد بریک شده توسط آپدیت اندروید 11 را به رایگان تعمیر می‌کند.

شیائومی گوشی های Mi A3 هارد بریک شده را رایگان تعمیر می‌کند

شیائومی گوشی های Mi A3 هارد بریک شده را رایگان تعمیر می‌کند

هفته گذشته، شیائومی به روزرسانی اندروید 11 را برای Mi A3 عرضه کرد که متأسفانه باعث بریک شدن این گوشی شد. به دنبال گزارش های گسترده بریک شدن این گوشی، شیائومی مجبور شد جلوی انتشار این به روزرسانی را بگیرد. این شرکت با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده که کاربران متضرر می‌توانند دستگاه خود را به صورت رایگان تعمیر کنند، حتی اگر دستگاه آن‌ها ضمانت نداشته باشد. تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که به بیش از 2000 مرکز خدمات در سراسر چین مراجعه کنند.

شیائومی همچنین در بیانیه رسمی خود از کاربران آسیب دیده عذرخواهی کرده اما ممکن است برای برخی از کاربران کافی نباشد. وقتی بحث به روزرسانی می‌شود، شیائومی دائماً با سری Mi A مشکلاتی داشته است. به عنوان مثال، بروزرسانی اندروید 10 گوشی Mi A2 Lite سه بار لغو و دوباره منتشر شد. شیائومی Mi A1 نیز هنگام بروزرسانی به اندروید 9 دارای مشکلات مختلفی بود، همچنین کاربران Mi A3 مجبور شدند با امضای طوماری شیائومی را مجبور به انتشار به روزرسانی اندروید 10 کنند!

شما نیز اگر در ایران زندگی می‌کنید و صاحب یکی از Mi A3 هارد بریک شده بعد از آپدیت به اندروید 11 هستید، با در دست داشتن گوشی خود به نمایندگی گارانتی کننده گوشی خود مراجعه کنید. در حال حاضر، خبری از زمان ارائه مجدد به روزرسانی اندروید 11 برای این گوشی نیست. اما به محض پس کسب اطلاعات بیشتر، شما را مطلع خواهیم کرد.

منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا