نرم افزاربرنامه های کاربردیگوگل پیکسل

به روزرسانی بتا جدید Gboard با فونت جدید منتشر شد

در آخرین به روزرسانی بتا Gboard، گوگل فونت صفحه کلید را به Google sans نزدیک کرده تا بیش از پیش با گوشی های پیکسل مطابقت داشته باشد.

نسخه 10.1 Gboard، جلوه جدیدی را برای کاربرانی که در نسخه بتا برنامه ثبت نام کرده اند، به ارمغان می آورد. این به روزرسانی تغییرات جزئی در ظاهر صفحه کلید ایجاد می‌کند، از جمله تغییر فونت که حالا به Google Sans نردیک شده است، بنابراین با رابط کاربری گوشی های پیکسل بیشتر مطابقت دارد. این فونت باعث می‌شود حروف صفحه کلید تا حدودی گرد تر از قبل به نظر برسند. در تم دارک‌مود نیز در نوار بالایی صفحه کلید تغییر جزئی ایجاد می‌شود و تم های روشن دارای حروف تیره تری هستند، که به کنتراست بیشتر کمک می‌کند.

به روزرسانی بتا جدید Gboard

گوگل در حال تلاش برای تقویت عناصر طراحی و شکل ظاهری Gboard برای تطابق بیشتر با گوشی های پیکسل است. اگر به هر دلیلی این تغیرات را دوست ندارید‌، در هر زمان که بخواهید می‌توانید به روزرسانی مذکور را حذف کنید. همچنین اگر می‌خواهید این به روزرسانی را که درحال حاضر در وضعیت بتا قرار دارد دریافت کنید، از طریق این لینک در صفحه مربوط به Gborad در گوگل پلی استور ثبت ثابت و این آپدیت را دریافت کنید.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا