نرم افزارشیائومیموبایل

آپدیت MIUI 12 بر پایه Android 11 برای Redmi K30 Pro Zoom منتشر شد.

آپدیت اندروید 11 با حجم 3.3 گیگابایت همراه با وصل امنیتی ماه نوامبر برای Redmi K30 Pro Zoom هم اکنون در چین در دسترس کاربران قرار گرفته است.

شیائومی در ماه مارس رسما Redmi K30 Pro را عرضه کرد. این گوشی هوشمند به صفحه نمایش 60Hz امولد مجهز است. همچنین از یک پردازنده کوالکام اسنپدراگون 865، و موتور ویبره خطی استفاده می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده، شیائومی ارائه آپدیت اندروید ۱۱ همراه با رابط کاربری MIUI 12 را برای redmi k30 Pro Zoom در چین آغاز کرده‌ است. این بدان معناست که تا ارائه این آپدیت به صورت جهانی کمی فاصله داریم.

آپدیت MIUI 12 بر پایه Android 11 برای Redmi K30 Pro Zoom منتشر شد.

آپدیت جدید تحت بیلد نامبر V12.1.3.0.RJKCNXM با حجم 3.3 گیگابایت ارائه شده. کاربرانی که این آپدیت را دریافت کرده‌اند با مشکلاتی از جمله؛ افزایش مصرف باتری و مشکلات صدا مواجه شده‌اند. ناگفته نماند این آپدیت وصله امنیتی ماه نوامبر را نیز به همراه دارد. کاربران باید قبل از اقدام به، به روزرسانی Redmi K30 Pro zoom خود، از داشتن فضای کافی و همچنین اتصال به اینترنت قوی اطمینان حاصل کنند. علاوه بر این، برای کاهش خطر احتمالی به‌روزرسانی، توصیه می شود که کاربران از اطلاعات شخصی خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. اگرچه این یک نسخه پایدار است‌، اما برخی از برنامه های قدیمی ممکن است هنوز مشکل ناسازگاری داشته باشند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا