شیائومیاندرویدنرم افزار

نسخه گلوبال رابط کاربری MIUI 12.5 در تاریخ 20 بهمن منتشر می‌شود

طبق گفته حساب رسمی شیائومی در فیسبوک، نسخه گلوبال رابط کاربری MIUI 12.5 در تاریخ 20 بهمن منتشر خواهد شد.

شیائومی یک ماه پیش از رابط کاربری MIUI 12.5 در چین رونمایی کرد. سرانجام امروز این شرکت تاریخ راه عرضه جهانی این رابط کاربری را تعیین کرده است.

حساب رسمی Xiaomi’s Global MIUI ROM از طریق پستی در فیس بوک اعلام کرده است که این شرکت در تاریخ 8 فوریه 2021 طی رویدادی از نسخه گلوبال زابط کاربری MIUI 12.5 رونمایی خواهد کرد. این رویداد در حساب رسانه های اجتماعی پخش می‌شود. همچنین این حساب اشاره می‌کند که ممکن است عرضه جهانی Xiaomi Mi 11 نیز در همین تاریخ باشد.

این نسخه از رابط کاربری شیائومی تغییراتی مانند؛ جلو‌های بصری جدید، حریم خصوصی پیشرفته و ویژگی هایی مانند +MIUI را به ارمغان می‌آورد. انتظار می‌رود نسخه چین مدل های سری Mi 9 ،Mi 10، سری ردمی K20 ،K30 و سری ردمی 7 که اولین دریافت کنندگان نسخه بتا بودند، اولین دریافت کنندگان نسخه پایدار جهانی باشند.

رابط کاربری MIUI 12.5 با بهینه سازی عملکرد همراه است

طبق گفته شیائومی رابط کاربری MIUI 12.5 حدود 35٪ حافظه پس زمینه کمتر و 25٪ مصرف انرژی کمتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. در این رابط کاربری، کاربران می‌توانند به جز 9 برنامه سیستمی هر برنامه ای که به آن نیاز نداشته باشند را حذف کنند. همچنین این رابط کاربری دارای انیمیشن های جدید، صداهای بر گرفته از حیوانات و عناصر طبیعی است.

نسخه گلوبال رابط کاربری MIUI 12.5 در تاریخ 20 بهمن منتشر می‌شود.

به هر حال باید ببینیم آیا نسخه جدید رابط کاربری شیائومی می‌تواند مشکلاتی مثل، مصرف باتری، لگ در اجرای انیمیشن‌ها و سنگین بودن رابط کاربری را که در نسخه های قبلی بلای جان کاربران شده بود را رفع کند یا خیر نظر شما چیست؟


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا