فناوریموبایل

مایکروسافت سرفیس دوئو در بهار 2021 برای کاربران آلمانی عرضه می‌شود

رسانه آلمانی WindowsArea در جدیدترین گزارش خود مدعی شده که مایکروسافت قصد دارد سرفیس دوئو را در بهار 2021 برای کاربران آلمانی عرضه کند.

سرفیس دوئو اولین تلاش مایکروسافت برای ارائه یک تلفن هوشمند اندرویدی با نمایشگر دوگانه است. این گوشی درحال حاضر فقط در ایالاتات متحده به صورت گسترده عرضه شده و 1400 دلار قیمت دارد. اکنون وبلاگ آلمانی WindowsArea مدعی شده که مایکروسافت درحال آماده سازی دوئو برای عرضه آن در کشور آلمان است. گفته شده که تاریخ عرضه این محصول بهار 2021 تایین شده.

سرفیس دوئو

این اطلاعات توسط منبع ناشناسی منتشر شده که تایید می‌کند تلفن هوشمند اندرویدی مایکروسافت با نمایشگر دوگانه در نیمه اول سال 2021 به بازارهای بیشتری در اروپا راه خواهد یافت. همچنین گزارش شده که شرکتهای انگلیسی BT و EE با مایکروسافت به توافق رسیده‌اند تا دوئو را در سبد محصولات خود قرار دهند.

انتظار می‌رود سرفیس دوئو سال آینده در کشورهای کانادا و ژاپن نیز در دسترس قرار بگیرد. هنوز جزئیات دقیقی درمورد قیمت این محصول در کشورهای مختلف مشخص نیست اما انتظار می‌رود که کاربران اروپایی هزینه بیشتری برای خرید محصول مورد بحث مایکروسافت پرداخت کنند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا