گیمینگ

دسترسی کاربران ایرانی به بازی کالاف دیوتی موبایل قطع شد [به روزرسانی]

کاربران گزارش داده‌اند از امروز در بعضی از شبکه‌های ارائه دهنده اینترنت از جمله ایرانسل، دسترسی آن‌ها به کالاف دیوتی موبایل قطع شده است.

سناریوی قطع دسترسی کاربران ایرانی به سرویس‌‌ها و خدمات خارجی تکراری است. بار‌ها شاهد فیلتر شدن این سرویس‌ها از داخل کشور یا تحریم شدن از خارج کشور بوده‌ایم. امروز نیز کاربران گزارش داده‌اند که سرور های کالاف دیوتی موبایل از دسترس آن‌ها خارج شده و نمی‌توانند وارد بازی شوند.

دسترسی کاربران ایرانی به کالاف دیوتی موبایل قطع شد

با بررسی‌های که ما در آی تی ورا انجام دادیم، کالاف دیوتی موبایل در بعضی شبکه‌ها مانند ایرانسل با نمایش پیام؛

We are excited to see your interest in Call of Duty: Mobile. Unfortunately, we are not yet ready to release the game in your area. Stay tuned and thanks for your patience! (5027)

ما از دیدن علاقه شما به Call of Duty: Mobile بسیار هیجان زده هستیم. متأسفانه، ما هنوز آماده انتشار بازی در منطقه شما نیستیم. با ما همراه باشید و از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

اجازه ورود گیمرها را به بازی نمی‌دهد. اما تا این لحظه در شبکه همراه اول مشکلی وجود ندارد.

ارور 5027 کالاف دیوتی موبایل

دقیقاً مشخص نیست که دلیل ارور 5027 کالاف دیوتی موبایل و از دسترس خارج شدن آن در بعضی از شبکه‌های ارائه دهنده اینترنت در ایران چیست. اما برخی از کاربران گزارش داده‌اند که با فیلترشکن به بازی دسترسی دارند اما استفاده از فیلترشکن باعث بن شدن اکانت آن‌ها شده است.

اگر دسترسی کالاف دیوتی موبایل برای شما نیز قطع شده در قسمت نظرات شبکه‌ای که از آن استفاده می‌کنید را ذکر کنید‌.

به روزرسانی: به گزارش کاربران و بررسی مجددا ما در آی تی ورا، سرور های کالاف دیوتی مجدد در شبکه ایرانسل در دسترس قرار گرفتند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا