موبایلهواوی

هوش مصنوعی هواوی میت 40 پرو 60 درصد بهتر از نزدیکترین رقیب خود است !

هواوی میت 40 پرو با کسب امتیاز 216.6، جایگاه اول را در AI Benchmark کسب کرد.

هواوی به تازگی از گوشی هوشمند میت 40 پرو در کنار میت 40 پرو پلاس و میت 40 پورش دیزاین رونمایی کرده است. این گوشی تاکنون در بنچمارک های مختلف زیادی شرکت کرده و ثابت کرده است که حرف های زیادی برای گفتن دارد.

به عنوان مثال این گوشی توانست بالاترین امتیاز دوربین در دگزومارک را چه برای دوربین پشتی و چه برای دوربین سلفی بدست آورد. این یعنی گوشی مذکور بهترین دوربین در بازار گوشی ها را دارد.

حالا شاهد درخشش میت 40 پرو در بنچمارک هوش مصنوعی هستیم

اکنون خبر می رسد که پرچمدار جدید هواوی رتبه اول AI بنچمارک هم کسب کرده است و البته اختلاف زیادی هم با سایر رقبای خود دارد ! در ادامه به جدول زیر نگاه کنید :

همانطور که مشاهده کردید، میت 40 پرو امتیاز 216.6 را در بنچمارک فوق کسب کرده است. نزدیک ترین رقیب این گوشی که ردمی کی 30 اولترا محسوب می شود، با پردازنده مدیاتک دایمنسیتی 1000 پلاس راهی بازار شده و امتیاز 135.5 را بدست می آورد .

اعداد بالا نشان می دهند که عملکرد میت 40 پرو حدود 60 درصد بهتر از نزدیکترین رقیب خود است. در مقایسه بد نیست بدانید تراشه اسنپدراگون 865 موجود در ریلمی ایکس 50 پرو که بالاترین امتیاز را در بین سایر دیگر گوشی با این پردازنده دارد، امتیاز ناچیز 74.2 را کسب کرده است.

منبع : gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا