موبایلهواوی

رندر رسمی هواوی نوا 8 آی منتشر شد

هواوی فقط چند روز پیش تأیید کرد که تلفن هوشمند نوا 8 آی با نام تجاری جدید به بازار جنوب شرقی آسیا می‌رود و در آینده چندین مشخصات مهم این گوشی را اعلام خواهد کرد. اکنون شاهد انتشار رندر رسمی از پنل پشتی این گوشی هستیم.

اکنون یک رندر رسمی از این گوشی بصورت آنلاین و با مجوز از سایت Playfuldroid منتشر شده است که بخشی از طراحی پنل پشتی نوا 8 آی را نشان می‌دهد. همانطور که انتظار می‌رفت، این گوشی با یک ماژول دوربین دایره ای که چهار دوربین در آن قرار گرفته است و یک فلاش ال ای دی که در کنار این ماژول قرار دارد که ظاهری شبیه به هواوی میت 30 پرو خواهد داشت.

لبه های کناری پنل پشتی بیش از حد معمول خمیده به نظر می‌رسد و فریم دور بسیار نازک است ، البته ممکن است طراحی نهایی گوشی با رندر منتشر شده تفاوت داشته باشد. دکمه تنظیم صدا و دکمه پاور که مطمئناً با حسگر اثر انگشت ادغام شده است، در سمت راست کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

رنگ گوشی در تصویر منتشر شده نقره ای مهتاب به نظر می‌رسد. طراحی پنل جلویی گوشی فعلا نامعلوم است، اما سایت  Playfuldroid در گزارش قبلی خود گفته است که دوربین سلفی نوا 8 آی در یک پانچ هول در گوشه بالا سمت چپ پنل جلویی این گوشی قرار گرفته است .


منبع : gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا