موبایلآنر

آنر از تبلت آنر V7 در 26 سپتامبر رونمایی خواهد کرد

آنر با انتشار یک تیزر از رونمایی تبلت جدید خود با نام آنر V7 در تاریخ 26 سپتامبر خبر داد.

آنر چند ماه پیش از تبلت آنر V7 پرو در ماه اوت رونمایی کرد. حالا نوبت به این رسیده است که نسخه استاندارد این تبلت هم رونمایی شود. طبق تصاویری که آنر در شبکه اجتماعی ویبو منتشر کرده، این تبلت علاوه بر سخت افزار ضعیف‌تر، از طراحی متفاوت‌تری هم نسبت به نسخه پرو بهره می‌برد.

همانطور که مشخص است، کلید پاور و کلیدهای تنظیم صدا تبلت آنر V7 (که احتمالاً خارج از چین آنر Pad V7 نامیده می شود) همانند آنر V7 پرو در گوشه قسمت بالایی سمت چپ قرار گرفته‌اند. با این حال کناره‌ها کمی گرد شده و مسطح نیستند. چنین طرحی باعث می شود که Magic Pencil 2 جدید به صورت مغناطیسی به قسمت بلند بچسبد. به این معنی که ویژگی های V7 در مقایسه با نسخه پرو بسیار محدود خواهد بود.

از نظر مشخصات ما چیز زیادی نمی دانیم و فقط می‌توان امیدوار بود که آنر چیپست مدیاتک Dimensity 1300T را به تبلت آنر V7 بیاورد. این پردازنده فعلا تنها در نسخه پرو این تبلت استفاده شده است با این حال اضافه شده آن به برادر کوچک‌ترش می‌تواند امیدوار کننده باشد. همچنین اگر قرار باشد این تبلت خارج از چین هم عرضه شود ما احتمالا شاهد حضور سرویس‌های گوگل هم خواهیم بود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا