گوگل پیکسلموبایل

گوگل شایعات لغو تولید پیکسل 5a 5G را رد کرد

سخنگوی گوگل در گفتگویی با 9to5Google شایعات لغو تولید Google Pixel 5a 5G را رد کرد.

اخیراً اخباری منتشر شده بود مبنی بر اینکه گوگل ساخت گوشی هوشمند پیکسل 5a 5G را به دلیل مشکل کمبود تراشه لغو کرده است. حتی گزارشی توسط Android Central مبنی بر اینکه Pixel 5a 5G در نسخه‌های محدود فقط در ایالات متحده و ژاپن عرضه خواهد شدمنشر شد.

اما گوگل شایعات لغو ساخت پیکسل 5a 5G را رد کرد، سخنگوی گوگل در صحبت با 9to5Google شایعات پیرامون لغو معرفی این گوشی را رد کرد و اعلام کرد طبق برنامه زمانی سال گذشته در ژاپن و ایالات متحده عرضه خواهد شد. با این حال، مشخص نیست که آیا مدل دیگری از این گوشی که تنها از 4G LTE پشتیبانی خواهد کرد وجود دارد یا خیر.

جالب است بدانید که سخنگوی گوگل به طور خاص از ایالات متحده و ژاپن به عنوان تنها بازار‌های که Pixel 5a 5G در آن‌ها عرضه می‌شود یاد کرده است. سال گذشته Pixel 4a 5G و Pixel 5 در بازارهای محدودی در دسترس قرار گرفتند و به نظر می‌رسد امسال Pixel 5a 5G فقط در دو بازار دردسترس باشد.

گوگل پیکسل 5a 5G ممکن است در هند نیز عرضه شود

طبق گزارش‌های جدید Google Pixel 5a ممکن است در ماه ژوئن معرفی شود. همچنین طبق گزارشی جدید Pixel 5a تاییدیه (BIS) هند را دریافت کرده است این بدان معنی است که ممکن است این گوشی در هند نیز عرضه شود.


مبنع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا