اندرویدبرنامه های کاربردینرم افزار

کروم 89 به همراه بارگذاری سریعتر در اندروید منتشر شد

نسخه 89 مرورگر گوگل کروم به همراه بارگذاری سریعتر، عملکرد روان‌تر و‌ پشتیبانی از دستگاه های مجهز به 8 گیگابایت رم یا بیشتر در نسخه 64 بیتی برای اندروید عرضه شد.

آخرین به روزرسانی Google Chrome یعنی کروم 89 برای اندروید،  مدیریت حافظه بهتری را به همراه دارد که به این مروگر کمک می‌کند 13٪ سریعتر از قبل صفحه‌های وب را لود کند. برگه های به اصطلاح “فریز شده” یا همان برگه هایی که از جلسه مرورگر قبلی خود باز گذاشته‌اید، اکنون در یک فایل سبک وزن ذخیره می شوند که به اندازه یک عکس فضا اشغال می‌کند اما همچنان از پیمایش، بزرگنمایی و ضربه زدن روی پیوندها پشتیبانی می‌کند. گوگل توضیح می‌دهد این به شما کمک می‌کند تا در هنگام بارگیری صفحه وب در پس زمینه، احساس واکنش پذیری بیشتری داشته باشید.

مقایسه تفاوت سرعت لود صفحه‌های وب در کروم 89 و نسخه های قبلی

 

علاوه بر این، کروم 89 برای اندروید استفاده از حافظه را بهبود می‌بخشد و خرابی ها را کاهش دهد و در عین حال 7.5٪ هنگام راه اندازی سریعتر اجرا می‌شود. گوگل همچنین ادعا می کند 22٪ عملکرد پردازش بهتر، 8٪ رندر بهتر و 3٪ بهبود GPU در این نسخه وجود دارد. همچنین نسخه 64 بیتی کروم 89 برای نسخه Android که در دستگاه‌های دارای Android 10 با 8 گیگابایت رم یا بیشتر، در دسترس خواهد بود، برنامه 64 بیتی کروم 8.5٪ بارگذاری سریعتر و 28٪ پیمایش نرمتر و تأخیر ورودی کمتر را نوید می‌دهد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا