موبایلسامسونگ

اس 22 اولترا از جایگاه اختصاصی قلم S-PEN بهره می‌برد

طبق گزارشات منتشر شده سامسونگ قصد دارد خانواده گلکسی نوت را در قالب سری S ادامه دهد و به همین منظور جایگاه اختصاصی قلم را در گلکسی اس 22 اولترا شاهد خواهیم بود.

تقریبا یک سالی است که شایعات تعطیل شدی سری محبوب گلکسی نوت سامسونگ به گوش می‌خورد. اکنون یکی از افشاگران با نام مستعار آیس یونیورس ادعا کرده است که سری گلکسی نوت ادامه پیدا می‌کند ولی نه با همان روند قبلی. این شخص می‌گوید سامسونگ سری نوت را با نام تجاری اس به فروش خواهد رساند. در واقع سامسونگ می‌خواهد نسخه معمولی و پلاس خانواده اس را با همان روند قبلی ادامه دهد اما نسخه اولترا یک گلکسی نوت واقعی خواهد بود.

اس 22 اولترا از جایگاه اختصاصی قلم S-PEN بهره می‌برد

یعنی تمام ویژگی‌های خاص گلکسی نوت مانند طراحی مربعی گوشه‌ها، جایگاه اختصاصی قلم S-PEN و … در اس 22 اولترا یافت می‌شوند. شاید در این استراتژی سامسونگ ما شاهد مردن نام گلکسی نوت باشیم اما واقعیت این است که سامسونگ تولید این گوشی محبوب و لوکس را در قالب سری S ادامه خواهد داد.

اگرچه این خبر خوبی برای طرفداران S Pen است که در سال 2021 هیچ گلکسی نوت جدیدی دریافت نکرده‌اند. اما ممکن است ما شاهد تغییرات قابل توجهی در استراتژی پرچمداران سامسونگ باشیم.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا