موبایلسامسونگ

اینفوگرافیک مشخصات دوربین های سری گلکسی S21 منتشر شد

افشاگر معروف Evan Blass اینفوگرافیک های رسمی و زیبایی از مشخصات دوربین های گوشی های سری گلکسی S21 سامسونگ منتشر کرده است.

ما در مورد سخت افزار دوربین های سری گلکسی S21 مطالب متعددی را خوانده‌ایم، اما حالا ایوان بلاس اینفوگرافیک های رسمی را به اشتراک گذاشته است که اطلاعاتی که تا کنون از دوربین های این گوشی ها منتشره شده را تأیید می‌کنند. این اینفوگرافیک ها به صورت مختصر و زیبا مشخصات دوربین سری گلکسی S21 را ارائه می‌دهند.

اینفوگرافیک مشخصات دوربین های سری گلکسی S21

 

توجه داشته باشید که این اینفوگرافیک ها به زبان ایتالیایی هستند، اما این مسئله چندان مهم نیست. سامسونگ بیشترین پیشرفت را در گلکسی S21 اولترا اعمال کرده، این گوشی علاوه بر ماژول پریسکوپی، به یک لنز تله فوتو مجهز شده. متأسفانه، اطلاعاتی از فاصله کانونی این لنز در این اینفوگرافی ها ذکر نشده. اما بزرگنمایی آن باید 10 برابر باشد.

وع سنسور ها نیز در اینفوگرافی ها ذکر نشده است. دوربین 108 مگاپیکسلی احتمالاً مجهز به سنسور نسل جدید، HM2 یا (طبق شایعات گزینه محتمل تر) HM3 باشد که هنوز رسماً رونمایی نشده. سامسونگ گلکسی S21 و S21 + از نظر رزولوشن و دیافراگم فرقی با S20 ندارند. تنها تفاوت قابل توجه این است که ماژول DepthVision گلکسی اس 20 پلاس در این گوشی ها وجود ندارد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا