موبایلهواوی

اولین رندر هواوی P50 پرو منتشر شد

افشاگر معروف OnLeaks اولین رندر پرچمدار آینده هواوی، یعنی P50 پرو را منتشر کرده که تفاوت های زیادی با پرچمدار سال گذشته این شرکت دارد.

افشاگر معروف OnLeaks، اولین رندر پرچمدار آینده هواوی یعنی هواوی P50 پرو را منتشر کرد، اطلاعات منتشر شده توسط این افشاگر به اندازه کوچکتر این گوشی نسبت به مدل قبلی اشاره دارند.

اندازه صفحه نمایش این گوشی 6.6 اینچ است، به این معنی که اندازه آن از P40 Pro (که دارای صفحه 6.76 اینچی است) کوچکتر است. سمت چپ و راست نمایشگر هنوز به شدت خمیده هستند، اما هواوی اشتباهات گذشته را تکرار نکرده و دکمه های سخت افزاری را در کنار گوشی قرار داده است. هواوی P50 پرو ابعادی معادل 159 میلی‌متر طول و 73 میلی‌متر عرض را داراست.

 هواوی P50 پرو Kirin 9000 مجهز خواهد بود

صفحه نمایش P50 پرو دارای دو تغییر قابل توجه دیگر نیز است. ابتدا سوراخ پانچ‌هول پهن دوربین سلفی دوگانه مدل سال پیش با یک پانچ‌هول تکی جایگزین خواهد شد. تغییر دوم، نیز طراحی بلندگو به صورت سنتی است و اینبار برخلاف گذشته ‌با صفحه نمایش ادغام نشده است. طبق گزارشی که توسط The Elec منتشر شده، هواوی P50 پرو از نمایشگرهای OLED سامسونگ و ال جی استفاده خواهد کرد و به تراشه Kirin 9000 مجهز خواهد بود، البته هنوز مشخص نیست که آیا TSMC محوز تجارت با Huawei را دریافت کرده است یا خیر.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا