نرم افزارآموزشبرنامه های کاربردی

بهترین اپلیکیشن ها برای شخصی سازی مرکز اعلانات اندروید

بی شک یکی از برتری های مهم اندروید نسبت به iOS، امکان شخصی سازی فراون این سیستم عامل توسط کاربران است که باعث محبوبیت زیاد آن  شده.

خیلی از افراد می دانند که برای تغییر شکل صفحه های لاک اسکرین و هوم می توان از لانچر های مختلف و آیکون پک های بی شمار و زیبا استفاده کرد، اما برای تغییر ظاهری مرکز اعلانات باید چه کاری انجام دهیم؟ خب ما در اینجا می خواهیم چند عدد از بهترین اپلیکیشن های موجود برای تغییر نوتیفیکیشن بار را به شما معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

1-Power Shade

برنامه Power Shade یکی از اپلیکیشن هایی است که شما را برای رسیدن به هدف خود یعنی شخصی سازی مرکز اعلانات گوشی نزدیک میکند، این برنامه محیطی مشابه با اندروید خام برای نوار اعلانات ایجاد میکند و در گوگلی پلی تا به حال بیش از یک میلیون بار دانلود شده و توانسته نظر مثبت افراد بسیار زیادی را جلب کند.

لینک دانلود از گوکل پلی

 

2-Material Notification Shade
برنامه Material Notification Shade نیز یکی از برنامه هایی است که عملکردی مشابه با برنامه قبلی دارد و مرکز اعلانات شما را همانند اندروید Oreo شبیه سازی میکند، ناگفته نماند که این برنامه امکانات نسبتا خوبی دارد و در گوگل پلی بیش از یک میلیون بار دانلود شده.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

3-Mi Control Centerبرنامه Mi Control Center هم مرکز اعلانات شمارا شبیه به جدیدترین نسخه رابط کاربری شیائومی یعنی MIUI 12 میکند که زیبایی بصری بسیار خوبی دارد، این برنامه همچنین دارای امکانات شخصی سازی بسیار خوبی می باشد و در بین کاربران از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار است.

لینک دانلود از گوگل پلی

این اپلیکیشن ها به عقیده ما بهترین برنامه هایی هستند که شما می توانید از آن برای شخصی سازی نوار اعلانات گوشی خود استفاده کنید هرچند اپلیکیشن های بی شمار دیگری هم هستند که شما می توانید با کمی جست و جو به آن ها دسترسی پیدا کنید، همچنین لازم به ذکر است تمام این برنامه ها در ابتدا از شما دسترسی های میخواهند که شما باید آن ها را تایید کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

منبع : اختصاصی آی تی ورا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا