موبایلسونی

تاریخ مراسم سونی برای رونمایی از یک گوشی جدید مشخص شد

سونی قصد دارد طی برگزاری رویدادی در ۲۶ اکتبر از حداقل یک گوشی جدید رونمایی کند.

بخش گوشی‌‌های هوشمند سونی از زمان معرفی و عرضه اکسپریا ۱ مارک ۳ بسیار کم کار بوده است. این شرکت پس از عرضه اکسپریا ۵ مارک ۳ هم بسیار کم فعالیت بود و بعدها بی سر و صدا از گوشی اسکپریا ۱۰ مارک ۳ لایت در کشور ژاپن رونمایی کرد. اما اکنون قصد دارد این سکوت را بشکند و از گوشی یا گوشی‌های جدید خود رونمایی کند.

تاریخ مراسم سونی

در این دعوتنامه شاهد اعلام سونی برای برگزاری یک رویداد در تاریخ ۲۶ اکتبر هستیم. ما هنوز نمی‌دانیم که این محصول سونی از سری اکسپریا دقیقا چه چیزی‌ست. ولی بعید می‌دانیم که این شرکت قصد رونمایی از گوشی‌های جدید و پرچمدار سری IV را داشته باشد. زیرا کوالکام هنوز از چیپست جدید خود رونمایی نکرده و گوشی‌های مارک ۳ هم به تازگی راهی بازار شده‌اند. پس تنها گزینه احتمالی یک گوشی میان‌رده است. اما این گزینه هم بعید به نظر می‌رسد زیرا اکسپریا ۱۰ مارک ۳ لایت به تازگی معرفی شده و البته یک رویداد پر زرق و برق هم تنها برای یک گوشی میانرده معنایی ندارد.

بنابراین ما دقیقاً نمی‌دانیم که در سر سونی چه می‌گذرد. این شرکت درحال توسعه نسخه جدید پلی‌استیشن ۵، دوربین بدون آینه، هدفون و چند چیز دیگر است اما هیچ اطلاعاتی مبنی برا توسعه یک گوشی وجود ندارد.

خب، در هر حال اگر سونی واقعا قصد عرضه یک گوشی جدید را داشته باشد، ما می‌توانیم یک تجربه متفاوت کسب کنیم. یعنی انتظار برای معرفی یک گوشی کاملا نا آشنا بدون اینکه اطلاعاتی از آن فاش شود. چیزی که چندسالی‌ست به چشم نمی‌خورد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا