موبایلشیائومی

تعداد گوشی‌های فروخته شده از سری ردمی نوت شیائومی به ۱۴۰ میلیون عدد رسید

امروز شرکت شیائومی به صورت رسمی اعلام کرد که موفق شده است بیش از 140 میلیون گوشی ردمی نوت در سطح جهانی به فروش برساند.

شیائومی امروز به صورت رسمی اعلام کرد که بیش از 140 میلیون دستگاه از تلفن‌های هوشمند سری Redmi Note خود را در سطح جهانی فروخته است. گوشی های سری ردمی نوت به دلیل بهره مندی از سخت افزار قدرتمند در کنار قیمت مناسب بین کاربران شناخته می‌شوند و اتفاقاً محبوبیت بالایی هم دارند. ناگفته نماند که در اکتبر گذشته، این شرکت موفق به فروش 100 میلیون دستگاه Redmi Note در سطح جهانی شد و در ماه مارس، این مقدار به 110 میلیون عدد افزایش پیدا کرد.

در ادامه بد نیست بدانید سری ردمی نوت8 – که شامل نوت 8، نوت 8تی و نوت 8 پرو می‌شود – در ماه می به فروش 30 میلیون عددی دست یافتند و دو عدد از این گوشی ها هم جز 10 گوشی پرفروش در سه ماهه چهارم سال 2019 بوده‌اند . موسسه تحقیقاتی Omdia نیز دومین گوشی پرفروش در نیمه اول سال 2020 را نوت 8 شیائومی معرفی کرده.

ردمی نوت
این شرکت همچنین چند ماه پیش از سری ردمی نوت9 رونمایی کرد که گفته شده با استقبال خوبی رو به رو شدند. البته ما هنوز آمار رسمی‌ای در این باره دریافت نکردیم. انتظار می رود که 2 عضو دیگر نیز در تاریخ 26 نوامبر با نام های ردمی نوت9 فایوجی و ردمی نوت9 پرو فایوجی رونمایی شوند.

– بیشتر بخوانید: ردمی نوت ۹ پرو بروزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا