موبایلشیائومی

رابط کاربری MIUI 12.5 فردا معرفی خواهد شد

شیائومی با انتشار یک تیزر اعلام کرد نسخه جدید رابط کاربری MIUI یعنی MIUI12.5 فردا رسما معرفی خواهد شد.

شیائومی تیزر جدیدی را منتشر کرده که در آن تاریخ معرفی رابط کاربری MIUI 12.5 را اعلام می‌کند‌. همانطور که گفتیم، شیائومی فردا طی مراسمی MIUI 12.5 را معرفی خواهد کرد، در این رویداد شیائومی، گوشی های سری Mi 11 و روتر پرچمدار جدید خود را با پشتیبانی از Wi-Fi 6E ارائه معرفی می‌کند. نکته جالب توجه اینجاست که Mi 11 با MIUI 12.5 عرضه نخواهد شد. این مدل نسخه پایدار MIUI 12 را بر اساس  اندروید 11 اجرا می‌کند.

رابط کاربری MIUI 12.5 فرا معرفی خواهد شد

انتظار می‌رود نسخه جدید رابط کاربری MIUI از نظر طراحی و بهبود انیمیشن ها اصلاحاتی را به دنبال داشته باشد. قابل ذکر است که این شرکت لیست دستگاه های دریافت کننده MIUI 12.5 را در مراسم معرفی این نسخه از رابط کاربری خود منتشر می‌کند.

تاریخ انتشار رابط کاربری MIUI 12.5

جین فین مدیر محصولات جدید شیائومی و رئیس روابط عمومی MIUI اعلام کرده که انتشار نسخه های بتا رابط کاربری MIUI 12.5 از اوایل ژانویه آغاز می‌شود، تا توسعه دهندگان به سرعت بازخورد کاربر را جمع آوری کنند و به روزرسانی های هفتگی را با اصلاحات و ویژگی های جدید منتشر کنند.

 این آپدیت در ماه مارس 2020 به صورت پایدار برای دستگاه های منتخب عرضه می‌شود. جین فن، اعلام کرده MIUI 12.5 یک نسخه کاملاً جدید از رابط کاربری شیائومی است. وی افزود تیم توسعه MIUI اخیراً تغییر پیدا کرده و حالا به طور قابل توجهی قوی‌تر از قبل است.


منبع: gizchina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا