موبایلشیائومی

شیائومی می 11 در دنیای واقعی دیده شد

پس از انتشار شایعات مختلفی درمورد مشخصات فنی خانواده شیائومی می 11، ما اکنون شاهد فاش شدن تصاویر زنده نسخه استاندارد این خانواده هستیم.

ما می‌دانیم که شیائومی قصد دارد بزودی از سری پرچمداران جدید خود با نام‌های می 11 و می 11 پرو رونمایی کند. حال هرچه بیشتر به زمان رونمایی نزدیک می‌شویم اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها منتشر می‌شود و پس از اینکه ما تصویر گلس می 11 را مشاهده کردیم، اکنون نوبت به عکس‌های واقعی از قاب پشتی این گوشی رسیده است که چیدمان نه چندان زیبای دوربین آن را به تصویر می‌کشد.

تصاویر زنده شیائومی می 11 را ببینید

همانطور که مشاهده کردید شیائومی می 11 به یک سیستم دوربین سه گانه مجهز شده که به صورت جزیره‌ای در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. قاب پشتی به سبب طراحی عجیب ماژول دوربین شکل و شمایلی نسبتاً متفاوت دارد و می‌توانیم یک حلقه در اطراف دوربین اصلی را مشاهده کنیم. طبق شایعات دوربین اصلی این گوشی حسگری ۱۰۸ مگاپیکسلی دارد ولی درمورد دو دوربین دیگر هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

اطلاعات موجود از شیائومی می 11 و می ۱۱ پرو بسیار کم است. ما می‌دانیم که نسخه پرو به یک نمایشگر QHD+ خمیده ۱۲۰ هرتزی با پشتیبانی از MEMC و AI HDR مجهز شده. درمورد دوربین تنها می‌دانیم که شیائومی یک حسگر ۵۰ مگایپکسلی برای دوربین اصلی و یک حسگر ۱۲ مگاپیکسلی برای دوربین تله فوتو در نظر دارد. متاسفانه اطلاعات کاملتری درمورد سیستم دوربین این گوشی وجود ندارد و نسخه استاندارد آن یعنی شیائومی می 11 نیز از وضعیت مشابهی برخوردار است.

با توجه به اطلاعات دیگر، کاملاً مطمئن هستیم که شیائومی می ۱۱ و می ۱۱ پرو به ترتیب با باتری‌های ۴۷۸۰ و ۴۹۷۰ میلی آمپر ساعتی ارائه می‌شوند. البته این شرکت احتمالاً ظرفیت باتری را هنگام بازاریابی ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت اعلام خواهد کرد. همچنین طبق جدیدترین شایعات ظاهراً هیچ خبری از سوپر فست شارژ ۱۲۰ واتی می ۱۰ اولترا در این نسل نیست و هر دو گوشی با فست شارژ ۵۵ واتی ارائه می‌شوند.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا