موبایلشیائومی

شیائومی می 11 با دوربین اولتراواید 48 مگاپیکسلی و لرزشگیر قدرتمندتر عرضه می‌شود

به گفته یکی از افشاگران شناخته شده مستقر در چین، گوشی مرموز بعدی شیائومی به دوربین اولتراواید 48 مگاپیکسلی و لرزشگیر قدرتمند تر مجهز می‌شود.

در اوایل هفته جاری، شیائومی به صورت رسمی فروش می 10 پرو را متوقف کرد و به دنبال آن می 10 نیز از دسترس فروشگاه‌ها خارج شد. سپس یک گوشی مرموز از این برند با پردازنده اسنپدراگون 875 در Geekbench دیده شد. این گوشی مرموز که پیش بینی می‌شود می 11 است، حالا خبر می‌رسد که به دوربین اولتراواید قدرتمندی مجهز شده.
گوشی مرموز
به گفته افشاگر مشهور Digital Chat Station، اولین گوشی شیائومی با پردازنده اسنپدراگون 875 به دوربین اولتراواید 48 مگاپیسلی با سایز پیکسل 0.8μm تجهیز شده است. این شخص نام گوشی مذکور را اعلام نکرده اما احتمال می‌رود که این گوشی می 11 پرو باشد و نه نسخه استاندارد آن.

جدای این جزئیات، او همچنین اشاره کرده است سری می 11 با OIS بهبودیافته به بازار عرضه می‌شوند. البته باز هم مطمئن نیستیم که این بهبود مربوط به نسخه استاندارد یا پرو (و شاید هم هر دو) خواهد شد یا خیر. به هر حال انتظار می‌رود که در روز های آتی اطلاعات بیشتری درمورد این گوشی ها منتشر بشود.
گوشی مرموز
شیائومی می 10 و می 10 پرو اولین گوشی‌های هوشمند چینی مجهز به اسنپدراگون 865 بودند. در حقیقت، آنها به طور کلی در رده دوم بعد از سری گلکسی S20 قرار گرفتند. پیش بینی می‌شود که این اتفاق در سال آینده باز هم تکرار شود. Digital Chat Station هم پیش‌تر گفته بود که سری می 11 اولین گوشی‌ها در چین خواهند بود که به اسنپدراگون 875 مجهز شده‌اند. نکته مهمتر این است که این پردازنده در چین احتمالا تا یک ماه در انحصار شیائومی قرار می‌گیرد.

طبق شایعات سری می 11، همانند سری گلکسی S21 در اواخر ژانویه یا در فوریه معرفی خواهند شد. از این رو انتظار داریم که بزودی اطلاعات بیشتری از آن ها کسب کنیم. نظر شما چیست؟ آیا پرچمدار بعدی شیائومی می‌تواند نظر شما را جلب کند؟

منبع: Gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا