موبایلسونی

شایعات حاکی از آنند که سونی اکسپریا وان مارک III کامپکت را در نیمه سال 2021 به بازار عرضه می‌کند

اکثر ما کم و بیش نام گوشی های هوشمند کامپکت سونی را شنیده ایم گوشی های کوچکی که قدرت یک پرچم‌دار را ارائه می‌دهد، سونی از سال 2018 تولید این نوع گوشی هارا کنار گذاشته بود اما شایعات جدید حاکی از آنند که گوشی کامپکت جدید سونی در راه است.

بعد انتشار اخبار در مورد اکسپریا وان مارک III، مجهز به اسنپدراگون 690 به عنوان یک میان رده ارزان قیمت 5G. اکنون یک شایع جدید درحال انتشار است. طبق شایعات جدید، احتمالا یک گوشی هوشمند کامپکت اکسپریا در نیمه اول سال 2021 عرضه می‌شود. کلمه Compact محبوبیت زیادی در بین کاربران تلفن های هوشمند سونی دارد، به دلیل اینکه سری کامپکت سونی یک گوشی کوچک با سخت افزار پرچمدار را به کاربران ارائه می‌دهد. آخرین کامپکت سونی XZ2 کامپکت بود که در سال 2018 عرضه شد.

همیشه سونی در انتشار اخبار تلفن های جدیدش محافظ کار عمل کرده است، با توجه به همین موضوع به نظر می‌رسد که در پشت صحنه خبر های زیادی باشد. ظاهراً تولید اکسپریا وان مارک II پلاس با چیپست اسنپدراگون 720 لغو می‌شود و سونی روی تولید گوشی های 5G تمرکز خواهد کرد. احتمالا تلفن هوشمد بعدی سونی اکسپریا وان مارک III کامپکت نام خواهد داشت. متأسفانه این اسم تنها اطلاعاتی است که حال حاضر در مورد کامپکت جدید سونی در دسترس داریم، همچنین به احتمال فراوان این گوشی به نمایشگر 5.5 اینچی و چیپست اسنپدراگون 775 مجهز شود.

شایعات حاکی از آنند که سونی اکسپریا وان مارک III کامپکت را در نیمه سال 2021 به بازار عرضه می‌کند

انتظار می‌رود اکسپریا وان مارک III کامپکت با چیپست اسنپدراگون 775 از نظر قیمت بین اکسپریا وان مارک II و اکسپریا وان مارک III قرار گیرد. با این وجود، به سختی می توان به این شایعات اولیه اعتماد کرد. باید منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری منتشر شود.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا